В Ужгороді виїзна бригада паліативної допомоги "Хоспіс вдома" отримала нову машину (ФОТО)

Сьогодні ужгородська виїзна бригада паліативної допомоги за місцем проживання «Хоспіс вдома», яка з кінця січня працює при міському центрі первинної медико-санітарної допомоги, отримала нову машину.

В Ужгороді виїзна бригада паліативної допомоги "Хоспіс вдома" отримала нову машину (ФОТО)

Fiat Qubo придбали через електронну систему публічних закупівель ProZorro за кошти міського бюджету Ужгорода. Вартість авто – 327 тисяч гривень, у ній є можливість не лише виїздити бригаді до важкохворих, а й, за потреби, перелаштувати сидіння і привезти лежачого хворого у медичний заклад.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні зустрівся з колективом бригади паліативної допомоги. Головний лікар міського центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Козак розповіла, що з початку роботи цієї групи, майже за півроку, вже взято на обслуговування 77 пацієнтів. Щодня роблять 8-10 виїздів до важкохворих із онкологічними недугами, тих, хто, скажімо, переніс інсульт, ампутацію через цукровий діабет тощо.

До складу бригади входять 9 фахівців, які попередньо пройшли додаткову підготовку з надання саме паліативної допомоги: лікар-терапевт, три медичні сестри, психолог, два соціальні працівники, духівник, водій.

У розмові з міським головою медики відзначали, що виїзній бригаді доводиться суттєву допомогу надавати також рідним і близьким пацієнтів – підтримувати психологічно, вчити, як правильно доглядати за такими хворими. Йшлося і про те, що, на жаль, все більше не лише літніх, а й значно молодших ужгородців потребують паліативної допомоги і вкрай потрібен стаціонарний хоспіс, де невиліковно хворим могли б полегшувати страждання, забезпечувати достойну якість життя і постійний догляд.

Богдан Андріїв подякував бригаді за їхню непросту працю, адже вона пов’язана з трагедіями цілих родин, розповів про напрацювання щодо будівництва майбутнього стаціонарного хоспісного закладу.

19 липня 2017р.

Теги: бригада, машина, хоспіс

НОВИНИ: Соціо

18:06
В Ужгороді вшанували пам’ять загиблого прикордонника Віктора Синька Фото новина
17:03
На Ужгородщині пожежа в гаражі ледь не перекинулася на житловий будинок Фото новина
16:01
У Мукачеві попрощалися із загиблим захисником Петром Будкаєм Фото новина
14:44
Голову сільради на Ужгородщині судитимуть за заволодіння землею та легалізацію доходів Фото новина
12:15
/ 3
Мера Мукачева нагородили відзнакою 54-ї бригади Фото новина
11:38
В Ужгороді спіймали водія під наркотиками Фото новина
06:59
У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
18:10
/ 1
У Чопському прикордонному загоні відкрили меморіал полеглим воїнам Фото новина
17:13
На Берегівщині відновили розгляд справи про невиплату допомоги дітям
15:47
У Підвиноградові на Берегівщині підтвердили загибель Героя Івана Демчика Фото новина
14:40
/ 1
До Ужгорода приїхав «Sakura Train» — символ дружби України та Японії Фото новина
13:42
/ 1
На Ужгородщині через підпал сухої трави згоріла дача Фото новина
11:42
Закарпатець сховав в авто контрабанду електронних сигарет і втратив машину Фото новина
09:05
У Бобовищі на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Василем Гонаком, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 5
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 8
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
» Всі новини