У червні на Закарпатті найбільше здорожчали овочі та яйця, дещо впала в ціні молочна продукція (ВІДЕО)

Про основні показники економічного розвитку Закарпаття у травні-червні розповіла начальник Головного управління статистики в області Галина Гриник.

У червні на Закарпатті найбільше здорожчали овочі та яйця, дещо впала в ціні молочна продукція (ВІДЕО)

Так, станом на червень рівень безробіття склав 5,8 %. Покращені показники є у сільському господарстві, за рахунок створення нових насаджень та садів. У галузі текстильного виробництва з’явились нові робочі місця, які і вплинули на об’єм виробництва. Позитивний результат є і в галузі електроенергетики, а падіння показників відбулося у машинобудуванні. Крім того, підбили підсумки і ситуації на споживчому ринку області. У червні зросли ціни на овочі та яйця, певне здешевшання є на молочну продукцію.

Галина ГРИНИК, начальник  Головного управління статистики у Закарпатській області

Індекс споживчих цін (чи як у народі називають інфляція) по області у червні 2017-го, порівняно із травнем, склав 101,8%, з початку року 108,1%. Тоді як по Україні 101,6% та 107,9 відповідно. На споживчому ринку області у червні, порівняно з травнем, подорожчали продукти харчування на 4, 1%. Найбільше подорожчання зафіксовано на овочі та яйця – на 27,3 % і 21,6 % відповідно. Ціни на фрукти зросли на 9,4%, м’ясо та м’ясна продукція подорожчали на 4,6%, цукор на 1%. Дещо зафіксовано зниження цін на сир на 1,1%, на 1% подешевшало молоко (зіграв фактор сезонності). Зросли ціни на алкоголь та тютюнові вироби – на 1%, зокрема на 2,9% подорожчали тютюнові вироби, алкоголь подешевшав на 0,2 %. Ціни на одяг і взуття знизилися на 2,5%, за рахунок здешевлення цін на взуття на 5,6%, одягу на 0,3%. Послуги ресторанів та готелів подорожчали на 0,8%, різні товари і послуги на 0,5. Послуги закладів охорони здоров’я подорожчали на 0,8%, внаслідок подорожчання фармацевтичної продукції та медтоварів, обладнання на 1%.

18 липня 2017р.

Теги: овочі, яйця, ціни

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини