Серед нардепів, які хотіли взяти на поруки звинуваченого у корупції директора Львівського бронетанкового завода, був закарпатець В. Пацкан (ФОТО, ВІДЕО)

Серед народних депутатів від "Блоку Петра Порошенка" та "Батьківщини", які хотіли взяти на поруки звинуваченого у корупції директора Львівського бронетанкового завода Романа Тимківа , був нардеп з Закарпаття, представник БПП Валерій Пацкан.

Серед нардепів, які хотіли взяти на поруки звинуваченого у корупції директора Львівського бронетанкового завода, був закарпатець В. Пацкан (ФОТО, ВІДЕО)

Його видно на відповідних фото і відео (в зеленій сорочці), крім того, його прізвище наводять і журналісти, присутні в судовому засіданні.

Крім В.Пацкана,серед 5 нардепів, які були присутні на засіданні суду та просили взяти Р.Тимківа на поруки, були представники БПП Юрій Соловей, Микола Паламарчук, Ігор Алексєєв, а також від "Батьківщини" Валерій Дубіль. 

Попри таке "лобіювання з боку владних партій, суд обрав директору Львівського бронетанкового завода Роману Тимківу запобіжний захід у вигляді 60 діб арешту.

Як повідомляють у ЦПК, Р.Тимківу дозволено внести заставу у розмірі 2 млн грн.

Напередодні  НАБУ спільно з прокурорами САП затримали директора ДП "Львівський бронетанковий завод" Романа Тимківа, його заступника Олега Ткаченка та низку посадовців Збройних сил за корупційну схему з вживаними двигунами.

За інформацією слідства, службовці ЗСУ спільно з посадовцями Львівського бронетанкового заводу закуповували запчастини та комплектуючі до бронетанкового озброєння та техніки, розтративши  28,5 млн грн бюджетних коштів.

 

15 липня 2017р.

Теги: корупція, бронетанковий завод, НАБУ, САП, Пацкан

Коментарі

Радванка 16.07.2017 / 22:11:12


Пацкан сепар!


ужгородець 16.07.2017 / 10:55:53
Як пафосно написано:"досить знущатися над плебсом, бо терпіння не безмежне".

Не над плебсом, а над тупитими плебеями, чи пак над безмозглою худобою. Бо лише худоба дозволяє з собою таке робити. Дві кольорові революції з сотнями жертв. А плебеї як були тупими рабами, так ними і залишилися. І безмежне терпіння тут ні до чого, якщо по життю терпіли.

Правда 16.07.2017 / 07:08:44
як це зрозуміти???!!!!!! колись брали на поруки, якщо людина зловживала спиртним, брали на поруки для перевиховання, якщо людина вела себе у чомусь непристойно, проблеми створювала у сім'ї або суспільстві. а за крадіж і корупцію, як можуть брати на поруки?????? це виходить так, якщо вкрав 25 мільйонів, то ми тобі пальчиком погрозимо, " но-но, більше так не роби "????? добре було би почути пояснення самого пацкана, як він пояснює своє розуміння цього.а я думаю, що злодій повинен сидіти у в'язниці!!!!!!!!!!!!!!!!!! досить знущатися над плебсом, бо терпіння не безмежне!

Вуву 15.07.2017 / 19:58:00
Накрали на 28.5 млн а застава 2 млн....так много ... А вот на закарпатті застава ... так по 830 гривнів ... Учіться салаги львівські.

Щур 15.07.2017 / 19:54:39
Пацканини єдин єдному завжди помагать.

Вуву 15.07.2017 / 19:51:49
Странно як ото вони не додумалися га поруки узяти насірова ... І мали би ... Май юільший куш .
Ну так чого вже там мелочитися ... А пЭтя мігби взяти на поруки ... І януковича і коломийського ... А што ... Як усі "беруть" ... Так і йому треба .
Діло (тоже "великоє діло") закрити ... А следователей та суддю ... най ідуть у отпуск акурат зараз літо ... Та пусть заготовки на зиму крутять .

НОВИНИ: Політика

17:08
/ 2
ВАС заарештував підозрюваного депутата Закарпатської облради Антала з альтернативою застави в понад 21 млн грн
16:22
/ 4
Псевдожурналіст Микола Староста, що запустив фейк про заборону партії угорців в Україні, визнав: не мав такої інформації
15:16
Прокуратура підтвердила затримання на хабарі 100 тис. грн голови Жденіївської селищної ради Василя Култана (ОФІЦІЙНО)
14:32
/ 7
Брехня для атаки на Україну. Як у Орбана створили фейк про "заборону" партії угорців Закарпаття
00:06
/ 2
Голову Жденіївської селищної ради Василя Култана затримали на хабарі у 100 000 грн Фото новина
23:51
/ 20
САП та НАБУ викрили депутата Закарпатської облради Антала на організації "схеми" переправлення "ухилянтів" за кордон Фото новина
00:14
/ 3
угорщина заявила про виявлення двох українських "шпигунів", один з яких – "слуга" із Закарпатської облради Цебер
23:51
/ 5
Український план Орбана. Як угорський лідер хоче використати Україну для перемоги на виборах
19:59
/ 8
угорщина заборонила в'їзд "слузі" з Закарпатської облради Цеберу, який раніше як "діджей з угорщини" їздив у Крим розважати окупантів
01:05
/ 7
У Кам’яниці рубають ліс під новий андезитовий кар’єр компанії Михайла Лаби та оточення нардепа, члена фракції ОП-ЗЖ Фельдмана
05:35
/ 3
В угорщині допустили відновлення консультацій з Україною щодо меншин
04:23
/ 5
угорщина скасувала заплановані в Ужгороді переговори з Україною щодо нацменшин
10:30
/ 3
У відповідь на дії будапешта Україна висилає двох угорських дипломатів, з яких один – консул з Берегова
22:34
/ 7
Угорський журналіст: спецслужби орбана шпигували за Україною ще кілька років тому
13:34
/ 12
На Закарпатті викрили агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка з'ясовувала реакцію на введення тамтешніх "миротворців" Відео новина
00:59
/ 4
Суд "за давністю" закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана
00:57
/ 4
За наполяганням СБУ мер Андріїв відсторонив від виконання обов'язків свого заступника Плавайка
12:07
/ 12
Ужгородські депутати очікувано провалили звільнення заступника мера Плавайка, якому СБУ відмовила в доступі до держтаємниці
15:39
/ 8
Угорець з Ужгорода з вершини Говерли закликав угорців в угорщині сказати "Так" вступу України до ЄС Відео новина
14:17
/ 9
У вівторок на позачерговій сесії Ужгородської міськради на підставі листа СБУ з посади заступника мера планують звільнити людину Пересоляка Плавайка
20:57
/ 13
Посол "Угорщини в Угорщині" Шандор передає в українські села угорські книжки
17:02
/ 15
Дружина закарпатського нардепа-"слуги" Лаби за 583 грн купила дві ділянки у курортному Пилипці
03:28
/ 5
Депутат-"слуга" Берегівської райради виїхав у відрядження за кордон через митний пост, очолюваний батьком, і не повернувся Фото новина
02:44
/ 3
Вперше на Закарпатті з робочим візитом перебуває Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Фото новина
17:46
/ 6
Голова Хустської райради Н.Павлій "за власним бажанням" подав у відставку і "пішов далі"
» Всі новини