В Ужгороді скандальновідомі псевдоактивісти тиснуть на слідство у справі загиблого прикордонника (ВІДЕО)

У звичний для себе спосіб вони по суті захопили приміщення військової прокуратури і перебували там близько доби, поки їх не змусила вийти з кабінетів поліція.

В Ужгороді скандальновідомі псевдоактивісти тиснуть на слідство у справі загиблого прикордонника (ВІДЕО)

Ще в червні у Чопському прикордонному загоні 23-річний прикордонник скоїв самогубство, залишив записку, у якій зазначив, що це його рішення. Як заявив військовий прокурор Ужгородського гарнізону Олег Ціцак, слідчі поки не кваліфікували справу як самогубство, чекають результатів усіх експертиз. На разі за цим інцидентом відкрито кримінальну справу за частиною необережне поводження зі зброєю

Однак у приміщенні прокуратури, в кабінеті слідчого, майже на добу засіли скандально відомі псевдоактивісти, що в незаконний спосіб тиснуть на слідство.

Прокурор каже, з мамою розмовляв, запевняє – ніби порозумілись – ніяких претензій чи то скарг не було. Щодо активістів, які захопили приміщення прокуратури, підозрює піар-кампанію окремих, і запевняє: з матір’ю загиблого говорив і вона ніяких претензій по справі не висловлювала.

У прокуратурі кажуть: діють згідно із законом, тоді як так звані активісти пресингують під тим приводом, що, начебто, у цій справі щось хочуть приховати.

15 липня 2017р.

Теги: самогубство, псевдоактивісти

Коментарі

Степан Крук 2017-07-16 / 16:56:44
Це жалюгідне нереалізоване бидло!

екс прокурор 2017-07-16 / 16:35:38
Десь роки два тому, прийшлося спостерігати як чи не пообсикалися ці псевдоактивісти.
Коли це шобло обідало в столовій облпрокуратури, то в одного із них, по імені Руслан, розірвало в руках мобільних, такий собі гучний хлопок. Скорошіш за все вибухнула батарея мобільника, таке нерідко буває.
Що там робилося. Ступачка кричала, що це теракт, замах на їх життя. Данацко кричав, що це прокурори підірвали телефон при допомозі дистанційного керування. Одним словом що крику, що сміху.
Але в їхніх очах таки був звіриний жах, і всі, хто був в столовій побачили як вони вср..ся від страху, хоч ніби такі відважні, коли стаєю гавкають на прокурорів. Та й по одному вони бояться ходити, щоб хтось писок не набив.

До крука 2017-07-16 / 12:58:11
Iди на роботу! Трутень недоучений!

пенсіонер 2017-07-16 / 05:58:53
Мав можливість спостерігати становлення псевдоактивістки Ступачки. Тоді вона ще не знімала вивіски з прокуратури та двері з відділу міліції, а лиш починала тихенько погавкувати на прийомах у прокуратурі, жаліючися на мера Чопа Галину Цар, котра не дозволила їй прихватизувати ринок в Чопі.
Тоді у прокуратурі працювали більш солідні люди ніж нині, які могли покласти цю козу на місце.
Але йде час, міняються люди, тому нинішні прокуроські працівники, на чолі зі своїми керівниками заслужили такого відношення, бо безхребетні та без почуття достоїнства.

А Ступачка і та наволоч, що її оточує, робить те, що їй дозволяється, і дійде до тої лінії на якій її зупинять, от і все.

ужгородка 2017-07-16 / 00:49:48
На фоні цих ментовських заказушних даунацків будь-який прокурор, навіть остання тварь, буде виглядіти ангелом

Зоро 2017-07-15 / 23:48:20
Там ше на відео адвокатка монастирецька яку піймали декілька років тому СБУ з міліцією на хабарі яка брала гроші для судді по ній справа розглядається у судді!!!! А вона "чесна" там...

Степан Крук - дідо 2017-07-15 / 22:00:08
Діду! Прокурора нич не чкода! Тебе чкода, ош ти мусів ся ошколовати в Чертежськуй школі для розумово запоздалих! Ай бо то не твоя вина, а твоя жура!

Дiдо 2017-07-15 / 21:52:59
Люди!Ви цiлком або дурнi або не доразвитi! Шкодуэте прокурора!Прокурор бреше!

пенсіонер 2017-07-15 / 19:34:59
Та в тому то й біда, що ніхто не хоче мати діла з "дітьми Шарикова". Давно б уже зареєстрували їх протизаконну діяльність в ЄРДР та вжили запобіжні заходи стосовно цих збіснілих.

Але окремі закарпатські фивники використовують їх в особистих цілях. А для цих потенційних клієнтів Берегівської психлікарні гроші не пахнуть.

Правда всі ці псевдоактивісти, хоч і дурнуваті, але знають межу. Тому де страшно туди не лізуть. Наприклад в обл. та райадміністації, СБУ, поліцію. А прокурори у нас сьогодні терпіли, відреагувати належним чином не можуть, то так їм і треба.

Ступачка скоро буде копати всіх прокурорів у задницю. Ганьба.

..... 2017-07-15 / 19:11:19
Голос то петушари-пересоляка зацініть

Степан Крук -Закон 2017-07-15 / 18:56:00
Дуже слушне зауваження! Чи то пропозиція...

Закон 2017-07-15 / 17:37:52
А відомості до ЄРДР внесли по факту перешкоджання роботи органів влади?

ужгородець 2017-07-15 / 17:34:53
Я собі уявляю що би було, як би оця марга заявилася до прокуратури років хоча б десять тому.
А якщо б при комуністах ?
Дожилизьмеся до демократичних цінностей, коли повія і алкоголік розказують прокурору, що він має робити.

ШАРИКОВЩИНА.

ужгородка 2017-07-15 / 15:57:48
Почули бабло і злетілися, як мухи на гівно. Фу, які мерзькі!

юрист 2017-07-15 / 15:46:13
Хронічний алкоголік Данацко, повія Ступачка, напівдаун Пересоляк. Вся ця гоп бригада виконує замовмлення за гроші.
Тут слід дізнатися хто замовив Ціцака і все стане зрозуміло.
А правоохоронці просто дурні, що терплять це скотобидло.

Степан Крук 2017-07-15 / 12:58:35
Шановні! Прокуратура порушила карну справу по статті "необережне поводження із зброєю". "Активісти" підняли гвалт! Коли б прокуратура порушила карну справу за статтею "Самогубство", то гвалту було б більше! Вони б кричали, що слідство зумисно переводить стрілки в сторону самогубства, щоб скрити можливе вбивство. Де логіка? Що вони хочуть! Може вони відстоюють інтереси мами загиблого? Так ні, бо мати немає жодних притензій до прокуратури. Питається, а яким боком вони в цій справі?

юрист 2017-07-15 / 12:40:15
клоуни

Ужгородець 2017-07-15 / 12:30:25
Активісти)))) Дурники карманні!! Пересоляк-не удавшийся адвокат,Данацко мелкий чорновоз,вот такі то активісти!

Земляк 2017-07-15 / 12:19:19
Прокурор бреше! Це ясно!Активiсти не бикують! Це молодцi! Не можна владi cлiпо вiрити!

Суть 2017-07-15 / 12:11:18
Пересоляк, Лора, Данацко просто націлилися на ймовірні 900000 грн. Виплат родині загиблого. Обламалися.

НОВИНИ: Соціо

13:40
В Ужгороді за донорами, хто не може через карантин самостійно здати кров, готові відправляти транспорт
13:09
Випробування Боржавськими полонинами: витримали не всі
13:04
Поблизу Ужгорода з'явилась алея дуба червоного
14:42
Закарпатською митницею з початку року пропущено 626 573 транспортні засоби
13:36
У лютому мережі АЗС на Закарпатті продали пального на понад 288 млн грн
13:34
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-лютому перевезено 790,4 тисяч тонн вантажів
13:14
Торік обсяг вирощування сільськогосподарських тварин в аграрних підприємствах Закарпаття збільшився на 29,7%
13:00
Закарпатгаз запровадив швидку реєстрацію в онлайн-сервісі 104.ua
09:44
На закарпатських пунктах пропуску – жвавий пасажиропотік
09:42
З наступного тижня Укрпошта доставлятиме ліки у віддалені села Закарпаття
02:34
/ 1
Суд у Львові призначив розгляд апеляційної скарги захисників Боржави щодо дозволу на будівництво ВЕС
22:51
/ 1
Гроші на кордоні. З життя закарпатських митників
16:23
На Закарпатті на митниці вилучили 1440 упаковок миючих засобів
15:04
ФОТОФАКТ. У Мукачеві вже квітне "шалена" сакура
14:23
У ході публічної консультації в Ужгороді 77,2% учасники обговорення підтримали ідею побудови підземного паркінгу на Поштовій
10:59
Цьогоріч у Мукачеві до першого класу підуть понад 1200 учнів
10:56
Учасники АТО та ООС у Мукачеві зможуть отримати 50 тис грн для відкриття власної справи
14:26
До закладів вищої освіти на Закарпатті зараховано у поточному навчальному році 6467 студентів
12:03
В Ужгороді затвердили порядок забезпечення "пільговиків" електронними квитками
12:01
/ 1
В Ужгороді визначили, де встановлять туристично-інформаційні стели
09:10
На Закарпатті контрабандисти двічі втекли від прикордонників, полишивши значні партії сигарет
21:26
Для ужгородців працює цілодобова гаряча телефонна лінія
17:58
Закарпатці за перші два місяці 2020-го сплатили понад 1 млн грн податку не нерухоме майно
17:44
В Ужгороді наразі – 253 містянина, що повернулися з-за кордону, з усіма працюють сімейні лікарі
13:58
На Закарпатті катастрофічно бракує донорської крові
» Всі новини