Середня номінальна зарплата на Закарпатті в травні збільшилась на 8,6% і дорівнювала 6171 грн – ГУС

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника у травні 2017р. збільшилась порівняно з квітнем п.р. на 8,6% і дорівнювала 6171 грн, що на 48,6% більше, ніж у травні 2016р. та в 1,9 раза – рівня мінімальної заробітної плати (3200 грн).

Середня номінальна зарплата на Закарпатті в травні збільшилась на 8,6% і дорівнювала 6171 грн – ГУС

Нарахування за одну відпрацьовану годину в цьому місяці становили 45,36 грн, що на 3,9% більше, ніж у квітні 2017р.

Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності. Найбільшою була заробітна плата працівників підприємств складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, організацій фінансової та страхової діяльності, підприємств лісового господарства та лісозаготівель, установ державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, підприємств з виробництва електричного устатковання, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці області у зазначених видах діяльності становило 23,1–35,5%, а на підприємствах з виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання та з виробництва комп’ютерів, електронної та оптичної продукції – у 1,5 та 2,1 раза відповідно.

Водночас заробітна плата працівників підприємств поштової та кур’єрської діяльності, тимчасового розміщування й організації харчування, по наданню інших видів послуг, з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів, у сфері творчості, мистецтва та розваг, адміністративного та допоміжного обслуговування, у закладах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, підприємств з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції, з водопостачання; каналізації, поводження з відходами, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, в організаціях, що займаються операціями з нерухомим майном, а також науковими дослідженнями та розробками не перевищувала 81% від середнього рівня по економіці області.

У травні 2017р. табельний фонд робочого часу становив 159 годин і порівняно з квітнем 2017р. збільшився на 4,6%. Кожен працівник відпрацював у травні 136 годин, що на 4,6% більше, ніж у квітні 2017р. та на 3,8% – ніж у травні 2016р.

Реальна заробітна плата, яка враховує зміни споживчих цін у травні 2017р. порівняно із квітнем 2017р. становила 107,1%, відносно травня 2016р. – 131,9%, повідомили Закарпаття онлайн у Головному управлінні статистики у Закарпатській області.

14 липня 2017р.

Теги: зарплата, збільшення

Коментарі

Тарас 15.07.2017 / 14:25:22
Почались виплати відпускних вчителям та іншим ! У вересні знов буде зменшення

НОВИНИ: Соціо

12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
09:53
На Закарпатті патрульні виявили водія у стані сп’яніння Фото новина
09:03
Свій столітній ювілей 18 грудня відзначила Олена Бонка з Руського Поля Фото новина
18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
/ 1
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
/ 2
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 10
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 2
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
/ 1
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 2
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
» Всі новини