В Ужгороді відбудеться Міжнародна літня школа з програмування

В обласному центрі Закарпаття зберуться найкращі молоді програмісти – вже вдруге в УжНУ відбудеться Літня школа з програмування. Цьогоріч зібрання стало міжнародним: у заході візьмуть участь команди не тільки з України, а й із Білорусі та Грузії.

В Ужгороді відбудеться Міжнародна літня школа з програмування

Триватиме Літня школа з програмування 11-19 серпня на базі факультету інформаційних технологій Ужгородського національного університету. Учасники матимуть можливість слухати лекції найкращих IT-фахівців, розв’язувати авторські задачі, цікаво проводити дозвілля.

Завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ Олександр Міца розповів про особливості цьогорічної Літньої школи з програмування: «Чекаємо на приїзд найкращих лекторів і найкращих студентів України з програмування. Приїдуть гості з Білорусі та Грузії. Також чекаємо чудову лекцію та контест від білоруського фахівця – Павла Іржавського. Він, до речі, уже був в Ужгороді 2012 року. Приїздив на конференцію молодих учених, яка проводилася на базі факультету інформаційних технологій. Багато українських команд приїдуть удруге. Цього року один день – посередині школи – ми запланували повністю під відпочинок. Організуємо екскурсію, будемо знайомити учасників також із чарівними куточками Закарпаття. Стільки багато чудових місць, що нині активно дискутуємо, куди передусім варто повести гостей… Цікавилися школою також команди Словаччини, Угорщини та Туреччини. Мабуть, більш широкий формат заплануємо наступного року…»

Мета школи – допомогти українським і зарубіжним студентам підвищити майстерність у розробці алгоритмів та написанні програм, сприяти підготовці фахівців високої кваліфікації в галузі програмування.

Торік у Літній школі в Ужгороді взяло участь понад 100 студентів з усієї України (вони представляли 20 вищих навчальних закладів), а також учні закарпатських шкіл, повідомляє Медіацентр УжНУ.

13 липня 2017р.

Теги: програмування, школа

Коментарі

позитив 13.07.2017 / 20:54:57
Такий захід - однозначно позитив для Закарпаття

Kokot 13.07.2017 / 11:10:56
Унікальний пацан п. Міца. Разом з деканом Повханом хабарі збирає, і школу з програмування проводить, і до олімпіад дітей готує...Але він не одинокий. УжНУ - суцільне корумповане болото!

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
/ 1
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 7
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини