Отже, за оцінками журі, до якого входили герой 6-го сезону популярного телепроекту «Холостяк», грузинський продюсер Іраклі Макацарія, журналіст Віталій Глагола, призери Чемпіонатів світу і Європи зі спортивних танців Вероніка Мишко та Володимир Лятов, відомий шоколатьє Валентин Штефаньо та інші, переможницями у номінаціях стали:
– «Оригінальний макіяж» – Ємшанова Анна-Кристина;
– «Найгарніший макіяж» – Басова Ніка;
– «Весільний бодіарт» – Лариса Богдан;
– «Оригінальний букет» – Аранка Таїсія,
– «Найгарніший букет» – Полякова Яна;
– «Оригінальна зачіска» – Басова Ніка;
– «Найгарніша зачіска» – Полякова Яна;
– «Найоригінальніша сукня» – Ємшанова Анна-Кристина;
– «Найгарніша сукня» – Мадяр Наташа.
До вже традиційного переліку номінацій додали і нову – «Найгармонійніший образ» – її за підсумками попередніх Парадів запропонували учасниці.
Відтак уперше титул отримала Яна Полякова, про це зі сцени в Ужгородському замку оголосив Іраклі Макацарія. А найбільш везучою нареченою виявилася Анастасія Хома-Дронина – за сліпим жеребкуванням їй дістався головний приз – відпочинок на елітному закарпатському курорті.
На Параді наречених – 2017 були ще й два «ексклюзиви»: встановили новий рекорд Закарпаття, розбивши найбільшу весільну тарілку вагою 70 кілограмів, і вперше за восьмирічну історію фестивалю відбулося справжнє освідчення та пропозиція руки і серця, у відповідь на яку одна з наречених сказала «Так!».
Але, крім видовищності, Парад був і благодійним заходом, упродовж нього збирали кошти, які сьогодні на зустрічі з журналістами дістали зі спеціальної скриньки і підрахували. Загалом – 4799 гривень і 45 копійок та 1 долар США, з яких 2100 гривень – це гроші, які сплатила на аукціоні «Кава з Іраклі» дівчина, що побажала залишитися невідомою, за кавування зі спеціальним гостем Параду наречених Іраклі Макацарією.
За словами одного з організаторів фестивалю Сергія Денисенка, усі ці гроші вже традиційно передадуть на потреби діток – хворих та позбавлених батьківського піклування, повідомили Закарпаття онлайн в Ужгородській міській раді.
Порахували надходження від продажу смачних страв у день Параду на площі Шандора Петефі і волонтери Руху підтримки закарпатських військових. «Наш прибуток склав 8179 гривень, половину суми ми передамо на лікування півторарічної Катрусі Лісовець, в якої онкологічне захворювання, решту використаємо на потреби наших військових», – розповіла волонтер Галина Ярцева.
Йшлося на зустрічі із журналістами і про кошти, які сплачували охочі побувати на розважальній частині Параду, яка увечері проходила в Ужгородському замку. «Ми заробили гроші на більш якісне свято. Всі, хто був присутній, відчув і рівень звуку, і оформлення сцени, і якісне світло, і величезний екран… Ми вийшли на новий рівень і в цілому отримали величезне задоволення від роботи і результату. Тепер готуємося до «Ужгородської регати – 2017». Тут теж будуть і сюрпризи, і новації.
Але про них – згодом», – розповів Сергій Денисенко.
Напередодні зірковий гість Параду наречених Іраклі Макацарія поділився враженнями від фестивалю та Ужгорода: «Безумовно, тут дуже гарні дівчата. Але я хотів би сказати дещо про місто. Ви маєте бути щасливі, що живите тут. Ужгород та його мешканці – неймовірні. Я увесь день ходив цим містечком і мене переповнювали прекрасні враження. Люди, яких я зустрічав, подарували мені стільки позитивних емоцій… У мене і зараз мурашки по шкірі! Я багато де бував в Україні та світі, і сьогодні усім своїм друзям у соцмережах я пишу, що вони мають відвідати Ужгород, бо без цього вони не побачать усієї краси України. Я обіцяю завітати до вас ще!», – запевнив Іраклі Макацарія.
Читатель 2017-07-21 / 13:37:00
А всё-таки, при СССР - было круче. Да! Не так ярко, может, как сейчас, но без пафоса, гламура и прочей "нечисти". А во-вторых, был именно самый настоящий парад невест. Которые заключали брак у ЗАГСа (был на Петефи), и после чего, направлялись все к памятнику Ленину (площадь Народная).