Про обмежувачі руху, дорожні знаки та розмітку говорили на засіданні профільної комісії міськради в Ужгороді (ФОТО)

Понад двадцять звернень – від ужгородців, ОСББ, депутатів, державних установ розглянули на засіданні члени комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту Ужгородської міської ради.

Про обмежувачі руху, дорожні знаки та розмітку говорили на засіданні профільної комісії міськради в Ужгороді (ФОТО)

Зокрема, обговорили питання упорядкування та облаштування місць для паркування транспортних засобів, у тому числі й платних, відтак дали завдання відділу транспорту, державних закупівель та зв'язку докладніше вивчити ці питання з виходом на місце.

Крім того, комісія доручила відділу транспорту спільно з управлінням патрульної поліції вивчити питання облаштування обмежувачів руху на вулиці Богомольця. З таким проханням колективно звернулися мешканці цієї вулиці.

Щодо облаштування обмежувачів руху звернулися також ОСББ "Капітель МП" – на вулиці Володимирській, 59б та Управління СБУ в Закарпатській області – на вулиці Довженка. Однак члени комісії визнали недоцільним облаштування обмежувачів руху на цих вулицях.

На засіданні дали доручення департаменту міського господарства облаштувати дорожні знаки на вулицях Антонівській («Тупик»), Швабській, Новака («Пішохідний перехід»), а також нанести дорожню розмітку на вулиці Новака і поновити – на Швабській.

Також погодили встановити відповідні дорожні знаки на вулиці Перемоги, 136 та поновити дорожню розмітку на пішохідному переході.

Департаменту міського господарства, крім того, доручили встановити дорожні знаки про заборону руху великогабаритного транспорту під час спеки згідно з розпорядженням облдержадміністрації.

Питання демонтажу обмежувачів руху на тротуарі по вул. Заньковецької, 77 – Легоцького, 21 комісією відкладено на додаткове вивчення, як і питання законності облаштування обмежувача руху та дорожнього знаку "Рух заборонено" у провулку між вул. Володимирською та вул. Перемоги.

Недоцільним визначили члени комісії облаштування додаткового пішохідного переходу та дорожнього знаку на вулиці Генерала Свободи (біля супермаркету "Сільпо").

04 липня 2017р.

Теги: комісія, обмежувачі, знаки

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини