На Виноградівщині, в Перечині, Іршаві та Хусті задокументували шістьох п‘яних водіїв авто

На всіх водіїв складено відповідні адміністративні протоколи.

Три випадки керування авто напідпитку було зафіксовано в місті Хуст. Житель села Сокирниця, рухаючись на авто «ВАЗ 2106», не ввімкнув габаритні вогні. Під час зупинки правоохоронцями, з’ясувалося, що водій нетверезий. Медосвідчення показало наявність алкоголю в крові водія - 1,3 проміле.

Ще один випадок порушення правил дорожнього руху був зафіксований на вулиці Гвардійській у Хусті. У нетверезому стані за кермом перебував водій автомобіля «Ford Escort», який зупинився в забороненому місці. Крім того, мешканець села Іза не мав водійського посвідчення.

За створення аварійної ситуації в селі Золотарево Хустського району було зупинено та освідчено водія «Mercedes Sprinter». За результатами медекспертизи рівень алкоголю в крові чоловіка склав 1,6 проміле.

Також вчора, о 9:40, на автодорозі Виноградів-Вилок поліцейські зупинили водія «ВАЗ 21009». Причиною зупинки було те, що водій не зупинився перед відповідним дорожнім знаком «STOP». Виявилося, що житель міста Виноградів перебував за кермом у нетверезому стані. Освідчення на драгері показало результат – 0,35 проміле.

Два адміністративні матеріали за керування напідпитку та відсутність водійського посвідчення складено на жителя міста Іршави. Рухаючись вулицею Гагаріна, водій порушив правила дорожнього руху, не переключивши світло фар з дальнього на ближнє, за що і був зупинений полісменами. Іршавчанин пройшов медекспертизу, яка підтвердила стан алкогольного сп’яніння.  

Вчора ввечері нетверезого водія, що керував авто «VOLKSWAGEN Golf», на якому не освітлювався номерний знак,  було зупинено в місті Перечин. Під час спілкування з правоохоронцями чоловік поводився агресивно. Тож окрім адміністративного протоколу за керування напідпитку, правоохоронці були змушені скласти адмінматеріали за статтею 185 КУпАП (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця), повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

30 червня 2017р.

Теги: водії

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини