ФОТОФАКТ. У День Конституції на Говерлі "рекордно" розгорнули найдовший прапор України

Вчора, 28 червня, у День Конституції України на найвищій вершині українських Карпат встановили рекорд – "Найдовший прапор України, піднятий на Говерлу".

ФОТОФАКТ. У День Конституції на Говерлі "рекордно" розгорнули найдовший прапор України

Цей державооб’єднуючий захід провели в рамках Всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч», під назвою  "Величаю Вас, Карпати!".

Довжина прапора становила 150 метрів, а його ширина – 10 метрів.

На завершення дійства на полонині Гропа запалили полонинську ватру.

29 червня 2017р.

Теги: прапор, Контситуція, Говерла

Коментарі

Вульфар 2017-07-03 / 11:04:33
А яка користь із того шо розстелили прапор?Це як той чоловік,який в Польші працював пів року,а за зароблені гроші побудував стометровий паркан навкруг хати.Не розумію як народжувалася подібна брєдова ідея у організаторів цього дійства,як хочете пропіаритися,то чого би не зробити це з користю для людей.Наприклад построїти бесідки для того щоб перепочити,чи заховатися від негоди

Вуву 2017-07-01 / 05:07:10
Невно вже прийшов той час ... Що винести на обговорення ідею ... Створення "національного парку "говерла"
Де за вхід буде встановлена певна але (доступна) ціна. Де будуть збудовані туалети , де будуть прокладені пішохідні маршрути , де будуть впотрібних місцях вказівники а також інформативні таблички , де будуть встановлені смітники , де буде поліцейський відділок , де буде відділ служби порятунку і пункт медичнойі допомоги , де будуть екскурсоводи контролери які будуть доглядати за порядком .
Так як це в "grand canyon" , чи скажімо "sequoia national park".
Ваші пропозиційі ?...???
Чи так і далі Національну Вершину тисячі туристів - відвідувачів мають ...засирати і обсирати ...і гавіть кому захочеться вийізджати га автомобілях...?
Чи може ... Вже прийшов той час щоб в ОДА засіли ... Закатали рукави і почали працювати а не піаритись.

Міха 2017-06-30 / 23:10:46
Яку маячню ви тут пишете: Ющенко прийшов - обригав, Петя взагалі не прийшов! Яка різниця чи прийде якийсь упирь, який розпродує Україну??! Держава і так в сраці і в мільярдах боргів, і розплатиться лиш землею, це і так усім понятно! Та в цьому лиш позитив, бо пахати на ній нам, і за менші гроші іноземцям пахати ми не будем, ніж нашим "патріотам"!!! А в таких акціях лиш плюс, бо люди зібрались, зібрались не із-за президента, і не сидять вдома, а живуть нині, а не в уявах майбутнім!

Олег 2017-06-30 / 12:36:11
Правильно пише Бібі,кращеб посадили б дерево або прибрали сміття а то вже 4 рік безглузді ,нікому непотрібні акції з прапорами та сіцільним фарбуванням у жовто блакитний,совок ще живе!!!!!!!!!

патріот 2017-06-30 / 07:53:00
Прапор має свою симетрію. Довжина 150 м а ширина має бути 100 м. А це знущання над державним символом

Гуцул 2017-06-30 / 06:28:43
Се добре ! Клопіт був коли Ющщ із толпов донецький пяниць і київських обкакав і обістяв та обригав був всю Говерлу лишивши лиш купу сміття за собою

Вуву 2017-06-29 / 19:19:19
У свій час "вітя прищавий" робив сходження на Говерлу ... А пЭтя ні разу ... Хоча якби пройшовся з народом ... який його вибрав ... То може багато чого цікавого почув про свою працю на суспільне благо і розвиток крайіни . може після такойі акційі в його серці і душі щось би змінилось на краще. Хто зна ???

Вуву 2017-06-29 / 19:07:49
Краще посадили на ній дерева (в передгірйі) ...а років через 15-20 прийшли знову подивитись "на своє дерево".
Або приурочити таку акцію на деякій іншій горі.
А те що розгорнули такий прапор ... Добре ... Але толку з того мало.

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон