У Хусті в пологовому померла породілля, розпочато кримінальне провадження

Прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розпочато Хустським відділом поліції за фактом смерті у пологовому відділенні Хустської райлікарні молодої породіллі з Хустського району.

У Хусті в пологовому померла породілля, розпочато кримінальне провадження

Проводяться першочергові слідчі дії. Залучено експерта та призначено всі необхідні експертизи.

Провадження розпочато за статтею 140 КК України - неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником. Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого, - карається позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

29 червня 2017р.

Теги: породілля, смерть, пологове

Коментарі

дворецька 2017-07-05 / 12:27:13
рожала два рази в безручки..супер дохтор ...при чом перше 4200 г а друге 4850 г і то сложні роди були бо були ягодичні...Завідуючий хотів кесерити аби бабла урвати...а Безручко перерадив і не помилився родила і забула без кесерева...а таких треба розтрілювати як Роман

Наталія 2017-07-04 / 18:55:54
Мене також два роки тому прийняв Безручко.Води відійшли а він обколов якимись уколами скорочуючими матку і так передав на іншу зміну.Дуже халатний лікар.

нуся 2017-07-03 / 14:35:14
Я рожала в Безручки 2 рази - лікар чудовий, як на мене...

Хуст 2017-07-01 / 06:26:25
Всі завідуючої дають що місяця по 1000дол. Романові . В подвалі зробили торговий центр. Кафе АБС, ПАПА Безручко казав що Роман в нього в кармані.

хустянка 2017-06-30 / 21:09:33
щире співчуття рідним померлої

патриот 2017-06-30 / 18:37:35
твари а не врачи

Добрі люди 2017-06-30 / 09:50:37
Коли моя жінка рожала то до мене підходили і просто відкривалти свої кармани і просто нагло просили гроши!

депо 2017-06-30 / 09:44:02
Так, починається вдавати взнаки рівень наших навчальних закладів, не має нормальних лікарів, вчителів, інженерів, вже багато наших громадян йдуть лікуватися ,
вчитися за кордон, важке майбутнє в нашої країни, де можна отримати диплом за гроші, продажна так звана професура, яка сама нічого не вміє, але хоче навчати, звісно за гроші, офіційно і в конверті - за кожен залік або екзамен, от і маємо результат, який тільки буде посилюватися в негативному плані !

Вуву 2017-06-30 / 05:39:48
Якщо вина буде доведена ... Ліцензія лікаря повинна бути анульованою пожиттєво . Випускників медуніверситетів вистачає а приймати на працю за конкурсною основою .
А Не до 5-и років.

Маша 2017-06-30 / 01:28:51
Мами-жинки не повернути а чи виросте дитина за два роки може хтось захоче взяти на себе видповидальнисть щоб спокойно спати

Хуст 2017-06-29 / 22:10:49
Проблема у тому, що главврач Роман гроші у дохтору просит і угрожає своїм зятьом прокурором Шімоном, а условія у больници ниякі, лиш гроші давай

Маряна 2017-06-29 / 19:56:06
Лікар Безручко

Вуву 2017-06-29 / 19:35:43
І так народжуваність врала до рівня поодиноких ... А ще і з таким станом смертності породіль і дітей ... Так взагалі ... Народження дитини перетворюється в кошмарний страх і суцільні нервовий розлад ... І це притому що медикам так суттєво підняли зарплати. ... Що це за такі "eskyLAPU" працюють ,в лікарнях ?

Степан Крук 2017-06-29 / 18:50:21
В таких випадках хитрожопі гінекологи виставляють стандартний діагноз: тромбемболія навколоплідними водами. І все! Винних нема. І покараних також. Так воно і буде! Попала навколоплідна водичка в кровоносні судини, а лікарі тут зовсім ні дочого!

Відвідувач сайту 2017-06-29 / 18:37:39
За фактом смерті молодої породіллі, а не молода породіллі!!!

А гроші той горе-лікар вернув рідним покійної чи вважає, що його робота має бути оплачена?

Катя 2017-06-29 / 16:35:17
А в кого рожала з ДОХТОРУ?

НОВИНИ: Кримінал

17:19
На Закарпатті затримали мешканця Кіровоградщини, який вербував дівчат для будинків розпусти в Словаччині
12:22
/ 12
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
/ 1
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 7
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 2
На Іршавщині ще троє членів ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 19
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 74
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1