У Хусті в пологовому померла породілля, розпочато кримінальне провадження

Прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розпочато Хустським відділом поліції за фактом смерті у пологовому відділенні Хустської райлікарні молодої породіллі з Хустського району.

У Хусті в пологовому померла породілля, розпочато кримінальне провадження

Проводяться першочергові слідчі дії. Залучено експерта та призначено всі необхідні експертизи.

Провадження розпочато за статтею 140 КК України - неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником. Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого, - карається позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

29 червня 2017р.

Теги: породілля, смерть, пологове

Коментарі

дворецька 2017-07-05 / 12:27:13
рожала два рази в безручки..супер дохтор ...при чом перше 4200 г а друге 4850 г і то сложні роди були бо були ягодичні...Завідуючий хотів кесерити аби бабла урвати...а Безручко перерадив і не помилився родила і забула без кесерева...а таких треба розтрілювати як Роман

Наталія 2017-07-04 / 18:55:54
Мене також два роки тому прийняв Безручко.Води відійшли а він обколов якимись уколами скорочуючими матку і так передав на іншу зміну.Дуже халатний лікар.

нуся 2017-07-03 / 14:35:14
Я рожала в Безручки 2 рази - лікар чудовий, як на мене...

Хуст 2017-07-01 / 06:26:25
Всі завідуючої дають що місяця по 1000дол. Романові . В подвалі зробили торговий центр. Кафе АБС, ПАПА Безручко казав що Роман в нього в кармані.

хустянка 2017-06-30 / 21:09:33
щире співчуття рідним померлої

патриот 2017-06-30 / 18:37:35
твари а не врачи

Добрі люди 2017-06-30 / 09:50:37
Коли моя жінка рожала то до мене підходили і просто відкривалти свої кармани і просто нагло просили гроши!

депо 2017-06-30 / 09:44:02
Так, починається вдавати взнаки рівень наших навчальних закладів, не має нормальних лікарів, вчителів, інженерів, вже багато наших громадян йдуть лікуватися ,
вчитися за кордон, важке майбутнє в нашої країни, де можна отримати диплом за гроші, продажна так звана професура, яка сама нічого не вміє, але хоче навчати, звісно за гроші, офіційно і в конверті - за кожен залік або екзамен, от і маємо результат, який тільки буде посилюватися в негативному плані !

Вуву 2017-06-30 / 05:39:48
Якщо вина буде доведена ... Ліцензія лікаря повинна бути анульованою пожиттєво . Випускників медуніверситетів вистачає а приймати на працю за конкурсною основою .
А Не до 5-и років.

Маша 2017-06-30 / 01:28:51
Мами-жинки не повернути а чи виросте дитина за два роки може хтось захоче взяти на себе видповидальнисть щоб спокойно спати

Хуст 2017-06-29 / 22:10:49
Проблема у тому, що главврач Роман гроші у дохтору просит і угрожає своїм зятьом прокурором Шімоном, а условія у больници ниякі, лиш гроші давай

Маряна 2017-06-29 / 19:56:06
Лікар Безручко

Вуву 2017-06-29 / 19:35:43
І так народжуваність врала до рівня поодиноких ... А ще і з таким станом смертності породіль і дітей ... Так взагалі ... Народження дитини перетворюється в кошмарний страх і суцільні нервовий розлад ... І це притому що медикам так суттєво підняли зарплати. ... Що це за такі "eskyLAPU" працюють ,в лікарнях ?

Степан Крук 2017-06-29 / 18:50:21
В таких випадках хитрожопі гінекологи виставляють стандартний діагноз: тромбемболія навколоплідними водами. І все! Винних нема. І покараних також. Так воно і буде! Попала навколоплідна водичка в кровоносні судини, а лікарі тут зовсім ні дочого!

Відвідувач сайту 2017-06-29 / 18:37:39
За фактом смерті молодої породіллі, а не молода породіллі!!!

А гроші той горе-лікар вернув рідним покійної чи вважає, що його робота має бути оплачена?

Катя 2017-06-29 / 16:35:17
А в кого рожала з ДОХТОРУ?

НОВИНИ: Кримінал

14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті