Суд у Львові підтвердив незаконність прийняття міськрадою "дерибанного" генплану Ужгорода

Громада Ужгорода в протистоянні з владою обласного центру здобула ще одну важливу перемогу на шляху відстоювання своїх інтересів.

Суд у Львові підтвердив незаконність прийняття міськрадою "дерибанного" генплану Ужгорода

Сьогодні, у четвер, 29 червня, Львівський апеляційний адміністративний суд залишив в силі постанову Ужгородського міськрайонного суду (суддя Оксана Монич) в частині  визнання протиправним і скасування рішення Ужгородської міської ради від 10 березня 2016 року, яким затверджено містобудівну документацію "Коригування генерального плану м. Ужгорода" та "План зонування території м. Ужгорода".

Про це зі Львова Закарпаття онлайн повідомила правник Наталія Майстренко, котра найбільшою мірою і долучилася до цієї перемоги.

Позов до суду у справі було подано від імені депутата Ужгородської міськради Романа Богуславського.

"Тепер завдання громаді міста - не дати цій розхристаній в своїх міжусобицях владі затвердити повторно ці недолугі, злочинні документи, розроблені без врахування суспільних і громадських інтересів з порушенням норм законів та ДБН. Саме на підставі цієї містобудівної документації, за відстоювання "законності" якої "зайшло" апеляційній Феміді, дерибанили землі, зокрема громадського та рекреаційного призначення, наші голодні "обранці" протягом 1,5 року замість розробляти добротну містобудівну документацію, яка б дійсно відповідала державним, суспільним інтересам, а не тільки вузькоприватним інтересам забудовників і дерибанщиків-прихлєбатєлєй", - прокоментувала ситуацію М.Майстренко.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, у березні поточного року Ужгородський міськрайонний суд в особі судді Оксани Монич скасував "дерибанні" генплан Ужгорода та план зонування міста.

Пізніше, 2 червня, постановою Закарпатського окружного адміністративного суду було задоволено позов заступника прокурора Закарпатської області до Ужгородської міської ради про визнання нечинним і скасування рішення, яким в березні 2016 року Ужгородська міська рада нового, VII скликання, вкотре затвердила коригування генерального плану м. Ужгорода та розроблений ДП «Державний науково-проектний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя» на його основі план зонування території м. Ужгорода.

29 червня 2017р.

Теги: генплан, генеральний план, зонування, Майстренко

Коментарі

otovtk 2017-08-17 / 11:46:38
Поясніть хтось, будь ласка, що це таке. На сайті реєстру судових рішень по даній справі - апеляційний суд завантажив протилежне рішення... http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/67552792

Читатель 2017-07-09 / 12:01:37
Выскажусь не по теме, но по генплану Ужгорода. По теме генплана вообще - статья, хотя бы одна, будет? Начнем с того, что Ужгород застраивался чёрт знает как! Видать, двоечники были и при советской власти. ))))

В других городах - расположение улиц и т.д., как положено! Только Ужгород - уникальный в этом плане! Где всё криво, косо и т.д.

Пару примеров БОЛЬШИХ ОШИБОК генплана:

1) Ул. Заньковецкой (отрезок до ул. Грушевского). Неосновной (!) проезд, без (!) торговых точек. Идиотизм, ничего не скажешь!

2) Ул. Бородина - ул. Лаврищева - нет транспортного потока по этим улицам. Идиотизм! Кто додумался не соединить эти улицы путепроводом?

3) Ул. Швабская изначально была ... Тупиковой! Это как???
Хорошо, что сей недостаток исправили после советов.

Адвокат 2017-07-06 / 20:58:59
Вибрали собі мера той мають! Андрієв це людина бізнесу йому цікаві тільки можливості зараз повсьому місту активізувалось маштабне будівництво... Магазин фунданича, 5-ти поверховий будинок на мукачівській і т.д.

Доля 2017-07-03 / 19:03:52
А що вони зробили ? Н..рали господарю і все ! Так Ужгород розбудовувати не можна.

злий 2017-07-01 / 02:25:00
99% бидлоужгородців не зрозуміють, що для них зробили ці люди

Дмитро 2017-06-29 / 22:26:59
Прокурор також допомагав, але добрих справ не бачать, лише критикують

Наталка Майстренко 2017-06-29 / 19:18:52
Мушу відреагувати, бо відчуття таке як "хвали мене ротику..."
Насправді, маємо результат роботи свідомої частини мешканців міста. Оце справді громадянське суспільство, що причетне до дзвінкого ляпасу всій совковій системі розробки містобудівних документів і рефлексій клептократів у земельній галузі міста. До саме цьго результату причетні, в першу чергу, Громадський Конвент, екологи з громадської оргнізації РМЕО "Екосфера", а це сестри Станкевич, Оксана і Катя, громадське формування PROUrbe з Сарвашем Петром на чолі, наша мистецька еліта краю, що на протязі півроку не давала в сесійній залі прийняти цей нашвидкоруч зліплений "из того, что было" документ, журналісти, що допомагали нам витягати на світло весь той бруд і схемки земельних клептократів і бюрократів, це щирі активісти - сім'я Терлецьких і правозахисник Віталій Грегор, депутати від фракції "Самопоміч" в міській раді, що прийшли дати свідчення в суді і підтримували нас в сесійній залі, і врешті, колектив юристів - Микола Яцков, Настя Бачинська, Олександр Пересоляк, а нам з Романом Богуславським лише доручили ходити в судові засідання. Тому так виходить, що ми на видноті, а насправді ця "перемога" має конкретні обличчя, як з боку владних бюрократів, що кістьми лягали, транжирячи спільні гроші громади на війну з громадою в судах і поза ними, пускаючись у змови із "Діпромістом", та відверто брешучи на зустрічах з громадою, в судових засіданнях (провадження під головуванням О.М. Шешені), відстоюючи свої мерзенно ниці інтереси, та з боку небайдужої частини мешканці цього маленького міста, що бажає залишитися європейським за духом і суттю. Не забули ми і обличчя від нашої Феміди, одні з яких годні служити його величності Праву, а інші заробляють на наших горбах собі на чергову відпустку... Дякую за підтримку, Олег, але справедливість вимагає правди

Таня 2017-06-29 / 17:58:31
На тлі щоденних похмурих новин щодо вандалів і дерибанщиків від влади, це - масштабна, мегавагома, суперцінна і надважлива перемога. Спасибі за позицію, стійкість і послідовність

Віта Лугова 2017-06-29 / 17:45:54
Наталя Майстренко, Роман Богуславславський!
З величезною повагою за вашу працю щиро дякуємо!)2613

ужгородка 2017-06-29 / 16:50:18
Молодці!

Віталій Грегор 2017-06-29 / 12:15:19
Дерибану Ужгорода більше не буде! ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НЕБАЙДУЖИХ, ВІТАЮ ПРИЧЕТНИХ! Окрема подяка представнику позивача в суді Наталії Майстренко!

НОВИНИ: Соціо

16:54
/ 3
На Закарпатті легалізують стихійні циганські поселення
16:49
/ 1
Міжнародні змагання зі швидкісного збирання кубика Рубика відбулися в Ужгороді
15:26
/ 1
Рахункова палата перевірить ефективність витрачання коштів на ремонт доріг на Закарпатті
10:33
Етнофестиваль "КуруцФест" увосьме відбувся на Виноградівщині
09:34
В Ужгороді фіксують підвищення допустимої норми формальдегіду та діоксину азоту
09:16
В Ужгороді націоналісти на підтримку бранців Кремля розгорнули банер та запалили фаєри
20:10
Громада Нижнього Коропця на обговоренні вирішила приєднатися до майбутньої Мукачівської ОТГ
06:57
/ 3
У фіналі військово-патріотичної гри "Джура" Закарпаття представляють "Соколи" з Великоберезнянщини
05:39
/ 4
Підписано угоду між "Украерорухом" і EASA про аудит аеропорту "Ужгород" - Омелян
16:57
/ 3
На Рахівщині пригощатимуть "Бичківськими голубцями"
16:36
/ 1
Байкери з усього світу з'їхалися в Ужгород на щорічний Music Avia Bike Ukraine
15:48
В Ужгороді триває Петрівський ярмарок
11:02
Неділя на Перечинщині оголошена Днем жалоби
10:51
Майже 2 роки до села Суха на Іршавщині не їздить рейсовий автобус
10:30
/ 3
Фестиваль "Лемківська ватра" у Ворочеві скасовано через смертельну аварію, скоєну керівником Перечинщини
10:11
Ліси Перечинщини закриті для відвідувань
09:57
/ 4
У Косівській Поляні на Рахівщині освятили нову церкву УПЦ КП
09:41
На Хустщині відновлюють дамбу, зруйновану торішнім паводком
09:19
За одну добу до УжНУ вже подано 1400 заяв абітурієнтів
09:18
/ 1
Акція на підтримку ув'язненого Кремлем Олега Сенцова відбулася в Ужгороді
09:08
Чорниці на Закарпатті шкодить п’ядун
06:45
/ 1
"Щасливі діти" спільно з громадою Кам’яниці заопікувалися ландшафтним заказником "Остра"
17:52
/ 1
До 96-ої річниці 128-ї закарпатської бригади військовий оркестр улаштував у Мукачеві концерт просто неба
17:46
За спробу незаконно перевезти до Угорщини запчастини, які можуть використовуватися у військовій сфері, закарпатець постане перед судом
17:40
/ 5
Ще одна зелена зона Ужгорода – під загрозою забудови
» Всі новини