У Берегові на реконструкції каналізації ймовірно вкрали 2,4 млн бюджетних коштів

Поліція підозрює директора ТОВ «Екосистеми Проф» та підприємця-інженера технічного нагляду у заволодінні бюджетними коштами на загальну суму 2,41 млн грн. під час реконструкції водопровідно-каналізаційного господарства м. Берегово Закарпатської області.

У Берегові на реконструкції каналізації ймовірно вкрали 2,4 млн бюджетних коштів

Про це свідчить ухвала Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 14 червня, інформують "Наші гроші".

За даними слідства, у грудні 2015 року начальник управління міського господарства і благоустрою Берегівської міської ради та директор ТОВ «Екосистеми Проф» уклали договір підряду щодо реконструкції водопровідно-каналізаційного господарства КНС-3 (каналізаційно-насосної станції) по вул. Келчеї в м. Берегово за 3,83 млн грн. Згідно з додатковою угодою сума склала 3,36 млн грн.

Того ж місяця директор «Екосистеми Проф» та ФОП-інженер технагляду підписали акти виконаних будівельних робіт, до яких внесли неправдиві відомості про будівельні роботи по реконструкції КНС-3 по вул. Келчеї у м. Берегово за 3,36 млн грн. Згідно з висновком судової будівельно-технічної експертизи, вартість робіт завищена на 3,03 млн грн.

На підставі фіктивних документів у грудні 2015 року фірмі «Екосистеми Проф» було перераховано 2,12 млн грн. Усього ж, на думку слідства, директор фірми та інженер технагляду заволоділи бюджетними коштами на загальну суму 2,41 млн грн.

Суд задовольнив клопотання слідчих в ОВС СУ ГУ Національної поліції в Закарпатській області і наклав арешт на статутний капітал ТОВ «Екосистема Проф», який становить 100 тис грн., водночас відмовився арештувати кошти «Екосистеми Проф», які знаходяться на банківському рахунку, оскільки досудове розслідування безпосередньо стосується директора фірми і не проводиться у відношенні до юридичної особи.

Директором та власником київського ТОВ «Екосистеми Проф» є Ігор Кравченко. За даними системи «Прозорро», у 2016 році фірма уклала 4 угоди з управліннями управління міського господарства і благоустрою Берегівської міської ради, яке очолює Вячеслав Міщенко, на загальну суму 400 тис грн.

29 червня 2017р.

Теги: КНС-3 Берегово, Екосистеми Проф

Коментарі

12345 30.06.2017 / 11:11:32
А чого вкрали лише 2,41 млн., а не всі 3,6 млн.. Де діли решту грошей?

Оксана 29.06.2017 / 20:04:28
не один директор винуватий...там замішана і міськрада...головна фінансистка Бобяка знає що роботи,недаром вона -пенсіонерка з своєю подружкою не вилазать із-за заграничних курортів)))КАДРИ вирішують у міськраді ВСЕ!!! Це підказка для мера!!!

Небайдужий 29.06.2017 / 13:20:15
3

Береговчанин 29.06.2017 / 10:22:20
Поэтому у нас в Берегово такая канализация, все кругом гавне. Например, за 35 лет существования домов по ул. Мужайской 34 государственная фекалка НИРАЗУ не выезжала. ВСегда ответ один - машины нет, Звоните дочке начальника водоканала ГАЛАЙДЕ она приобрела фекалку от отца с фирмы , и как частный предприниматель занимается
чисткой канализации. И мы вызывали за свои деньги. А к дому 34/а каждую неделю, чистит канализацию государственная машина потому что там проживает работник водоканала Мигович.

Вуву 29.06.2017 / 05:06:09
Все як завжди ...договорняк ...віджим ... відкат.
А якщо добре перевірити попередні "виконані контракти"... ,,екосистемами проф,, то мабуть ще більше можна відкопати кримінальнойі дЄятЄльності.
Але нашим " кримінальникам ... Кришувальникам" і цього вже вистачить.

Люблю Берегово 29.06.2017 / 02:19:23
Треба перевірити на порядність і представників владних кабінетів, в яких приймалися рішення по обсягах фінансування робіт на цих об'єктах

НОВИНИ: Кримінал

11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 1
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 3
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 8
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
17:31
/ 3
Син закарпатського перевізника уник покарання за використання "Шляху" для організації втечі за кордон понад 20 ухилянтів
16:19
/ 1
В Ужгороді п'яна водійка скоїла подвійну ДТП Фото новина
11:06
/ 1
На Берегівщині взяли під варту чоловіка, який сокирою намагався вбити знайомого Фото новина
16:07
/ 1
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 3
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
15:31
Суд виніс вирок грабіжникам, які напали на 86-річну жительку Закарпаття Фото новина
13:34
/ 1
Із Німеччини до України екстрадували організатора закарпатського наркоугруповання Фото новина
18:07
/ 5
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 2
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
09:02
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався Фото новина
14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
» Всі новини