У Перечині відкрили й освятили пам'ятник полеглому в боях із російсько-терористичними військами Івану Бабичу (ФОТО)

Відкриття та освячення пам'ятника відбулося на міському цвинтарі в Перечині.

У Перечині відкрили й освятили пам'ятник полеглому в боях із російсько-терористичними військами Івану Бабичу (ФОТО)

Світлини із меморіального заходу оприлюднив громадський діяч Віталій Грегор.

Іван Бабич, 1983 року народження, пішов захищати Батьківщину добровольцем ще влітку 2014 року, під час активної фази визвольної російсько-української війни на Сході України, в 4-й територіальний батальйон 128-ї гірсько-піхотної бригади, потім перевівся в 24-у бригаду. А 10 травня 2016 року, після демобілізації, підписав контракт і знову повернувся на фронт вже в складі 15-го батальйону 128-ї бригади.

У ніч з 8 на 9 червня в зоні АТО, поблизу Донецька, в районі шахти «Бутовка-Донецька», внаслідок мінометного обстрілу російськими бойовиками із застосуванням СПГ-9, АГС-17, ЗУ-23-2 та стрілецької зброї, він отримав важкі осколочні поранення, після чого був терміново доставлений в лікарню м.Дніпропетровськ, де 10 червня 2016 р. через важкість травми, фактично в комі, він відійшов до Небесного війська.

Як інформувало Закарпаття онлайнтіло героя в Перечині зустрічали живим коридором і на колінах.

12 червня 2016 року Героя поховали на місцевому кладовищі м. Перечин, за участі рідних, бійців, волонтерів, жителів міста та краю.

Через рік, 12 червня 2017 року, його пам'ять була вшанована небайдужими відкриттям меморіальної дошки в Перечинському професійному ліцеї, який він закінчив в 2002 р. з професію електрогазозварювальника.

24 червня 2017р.

Теги: пам'ятник, Іван Бабич, Перечин

НОВИНИ: Соціо

00:27
На війні з росією поліг Юрій Дерцені з Виноградова
11:07
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Робертом Папом
00:55
/ 1
Снайпер "Сєня"
14:20
/ 1
Підтверджено загибель Юрія Капка з Лютої на Ужгородщині, який понад місяць вважався зниклим безвісти
01:26
/ 1
На Донеччині поліг Федір Волос з Хуста
23:47
/ 12
Екологічні ризики нового Генплану міста Ужгорода
22:06
/ 9
Арештовані у справі Каськіва землі Боржави втретє не змогли продати – тепер на аукціоні зі зниженням ціни
21:07
/ 1
Поліція каже, що в конфлікті на Драгобраті поляків не було, хоча на відео є
19:38
/ 3
Ужгородці збирають підписи проти зведення МАФу на площі Кирила і Мефодія
18:30
/ 9
В Ужгороді на набережній Незалежності встановлять модульний туалет
16:45
/ 1
У Тур'їх Реметах на Ужгородщині попрощаються з полеглим ще в квітні 2024-го Михайлом Скубеничем
15:40
На Драгобраті п'яні поляки погрожували українцю "військкоматом"
11:06
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Андрія Матейку
20:29
/ 1
На війні з росією поліг Євген Балог з Бистриці Чинадіївської громади
11:08
З лютого вартість квитків на потяг до будапешта зросте на 17-21%
15:51
/ 13
30 бангладешців уже оформлюють візи для працевлаштування на Закарпатті
10:55
/ 2
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Максимом Євдокимовим
06:16
/ 1
Кілька вражень про цьогорічних лауреатів премії Михайла Лучкая
15:33
/ 1
У Мукачеві в середу попрощаються з полеглим Героєм Валерієм Сідором
14:27
/ 1
На війні з росією поліг Мека Яшкович з Ужгорода
14:13
Пошуки 74-річного ужгородця, що тривали з кінця грудня, завершилися констатацією непоправного
20:01
/ 5
Петиція про запровадження мораторію на будівництво вітряків на гірських територіях Карпат, попри технічні збої, достроково зібрала необхідну кількість голосів
01:29
/ 1
Надходження загального фонду місцевих бюджетів Закарпатської області за 2024 рік зменшилися відносно 2023 року на 4,1%
17:31
/ 1
На війні з росією поліг Юрій Голінка з Ужгородщини
15:05
У Мукачеві в п'ятницю прощатимуться з померлим захисником Русланом Цибарем
» Всі новини