Стів Джобс (засновник «Apple») кинув університет у віці 18 років. Мадонна навіть не вступала до ВНЗ. Про що це говорить? Про те, що не потрібно закінчувати університет? - Ні. Це говорить лише про те, що успішні люди стали такими через дещо інакше. Причиною успіху стало лідерство та риси, що дійсно вирізняли їх з натовпу. Причиною успішності є їх клопітка робота над собою, розвиток особистості, розвиток своїх талантів. Університет дає масу знань та інформації. І це чудово! Залишилось зрозуміти, як із цих знань сформувати навички, вміння ефективно працювати та досягати результатів. Зазвичай, над такими кроками замислюються багато студентів, та, очевидно, що не всі їх роблять, бо, як бачимо, успішних молодих людей не так вже й багато.
Ми це змогли оцінити на прикладі молоді, що відвідала конференцію AIESEC у рамках проекту Leadership Day 12-13 грудня. Зібралась якісна аудиторія, що прагнула отримати щось нове й корисне для власного розвитку. Сама конференція проходила в новому, цікавому для студентів форматі, у формі ряду тренінгів, на яких розкривались питання щодо лідерства, безпосередньо як критерію успіху, а також заснування бізнесу з нуля та проблеми пов’язані з цим, мотивація та робота в команді, досягнення цілей та багато іншого. Найуспішніші представники бізнес-сектору Ужгорода ділились своїм досвідом, розповідали про їхній життєвий успіх і падіння, власні шляхи їх подолання, стратегії та плани щодо досягнення цілей. В оцінюючих формах, що були роздані учасникам конференції по її закінченню 99% зазначило, що залишились задоволені і оцінили конференцію найвищим балом.
Метою проекту «День лідерства» міжнародної організації AIESEC було вдосконалення та розвиток лідерських якостей молоді для досягнення успіху у житті.
AIESEC — це найбільша у світі міжнародна, молодіжна, незалежна організація, що об’єднує молодих людей, які цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.
Основна діяльність організації – унікальний освітній процес, який складається з розвитку лідерства, міжнародних програм стажувань та можливості стати частиною мережі тих активних людей, що прагнуть змінити світ довкола себе, і змінити його на краще.
В січні 2007 року дослідження зроблене Девідом Пауло, спеціалістом з позитивної психології, показало, що айсекери володіють найвищим лідерським потенціалом. Компетенції та навички, що вони отримують під час роботи в AIESEC дозволяють людині за невеликий період часу досягти високих результатів в професійному та персональному розвитку.
Тож, успіху AIESEC в Ужгороді. Досягнення цілей та визначних результатів!