УжНУ запроваджує програму подвійних дипломів із мюнхенським Університетом прикладних наук Фрезеніуса (ФОТО, ВІДЕО)

Ужгородський національний університет віднедавна має нового партнера – Університет Фрезеніуса (м.Мюнхен), який є найбільшим приватним вищим навчальним закладом Німеччини.

УжНУ запроваджує програму подвійних дипломів із мюнхенським Університетом прикладних наук Фрезеніуса (ФОТО, ВІДЕО)

Рамкова угода, підписана між УжНУ і мюнхенським університетом, відкриває для студентів ужгородського вишу низку цікавих перспектив: від отримання двох дипломів одночасно, до участі в спільних практичних дослідницьких проектах.

У середу, 21 червня, під час презентації програми подвійних дипломів УжНУ та Університету Фрезеніуса, було представлено і результати першого такого дослідження, яке провела інтернаціональна німецько-українська команда студентів-економістів, – розробку маркетингової стратегії для компанії «Фішер-Мукачево».  

Університет прикладних наук Фрезеніуса має філіали у 8 німецьких містах та у Нью-Йорку, а також виші-партнери у Шанхаї та Сіднеї. Мюнхенське відділення, з яким почав співпрацю УжНУ, спеціалізується на економіці та ЗМІ. УжНУ німецький університет запропонував, насамперед – навчання студентів за подвійними дипломами за цікавою формулою 3+1. Йдеться про те, що українські студенти після трьох років навчання в Ужгороді (програма УжНУ + декілька додаткових курсів Університету Фрезеніуса) зараховуються на 4-й курс у мюнхенському виші. Після двох семестрів навчання, під час яких кожен студент бере участь у двох проектах на зразок того, який виконали для компанії «Фішер-Мукачево», обов’язкова також практика в німецькій компанії.             

У підсумку для студента формула 3+1 дає наступний результат: два дипломи (УжНУ і Університету Фрезеніуса), не обірваний зв’язок з Україною, практичний досвід роботи на європейському ринку, візу на 18 місяців і можливість півтора року шукати роботу в Німеччині. Або повернутися в Україну фахівцем.   

Проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел, яка відповідальна за міжнародну співпрацю університету, переконана, що партнерство з мюнхенським університетом буде успішним для УжНУ.

"У кооперації з Університетом прикладних наук Фрезеніуса ми зможемо взяти активну участь у різного роду міжнародних програмах Європейського Союзу. Зокрема - у міжнародній програмі обміну Еразмус+, в рамках якої  вже маємо досвід співпраці з різними європейськими вишами. Перший наш спільний проект був проведений надзвичайно вдало, і це засвідчуємо не тільки ми та німецькі колеги, а й керівник компанії «Фішер-Мукачево» Василь Рябич. Утім, весь цей час працювали не тільки студенти: адміністративні працівники університетів постійно комунікували, розпочалася робота над програмою подвійних дипломів, узгодження навчальних планів. І ми сподіваємося, що взимку перші наші студенти вже зможуть поїхати на навчання до Німеччини. А щоб більше дізнатися про Університет Фрезеніуса і умови та особливості навчання в ньому, ректорат УжНУ готує на вересень ознайомчо-екскурсійну поїздку до Мюнхена, в якій зможуть взяти участь студенти, які зацікавляться у навчанні за програмою подвійних дипломів за формулою 3+1", – цитує Мирославу Лендьел офіційний сайт УжНУ.

23 червня 2017р.

Теги: УжНУ, дипломи, програма, Мюнхен

Коментарі

кома 24.06.2017 / 08:56:34
если туп как дерево и 10 купленных дипломов не помогут,а толковому студенту и одного хватит.

Щурь вася з міжгіря 23.06.2017 / 16:47:52
а скільки тепер взяточники із УжНУ будуть дерти грошей ?? за дипломи якщо такса в них за екзамен 100. баксів ???

НОВИНИ: Соціо

13:53
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 5
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 4
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
» Всі новини