Зміни керівництва обласних УМВС, розпочаті Луценком і Москалем, Закарпаття не зачеплять?

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко почав ротацію начальників обласних управлінь міліції – уже змінилося керівництво Львівського та Полтавського УМВС, кадрові перестановки очікуються в Луганській, Черкаській і Миколаївській областях.

Начальник УМВС в Закарпатській області Віктор Чепак
Начальник УМВС в Закарпатській області Віктор Чепак
Крім того, у повному складі зміниться керівництво кримської міліції.
Наказ про призначення генерал-майора міліції Михайла Цимбалюка начальником УМВС у Полтавській області Луценко підписав у середу.
УМВС у Львівській області очолив Василь Писний. Його попередник Михайло Вершняк написав рапорт про звільнення після розмови з міністром. "Прийшла нова команда. Я офіцер і усе розумію. Я подав рапорт про звільнення за власним бажанням і пішов у відпустку", - сказав Вершняк.
Заступник міністра внутрішніх справ-начальник ГУ МВС в Автономній республіці Крим Анатолій Могильов про своє звільнення повідомив особовому складу ще 25 грудня.
За інформацією джерела видання в кримській міліції, зараз найбільш імовірними кандидатами на посаду начальника ГУ МВС у Криму є генерал-майори Валерій Пєтухов і Василь Плавюк.
Водночас, перший заступник голови комітету ВР по боротьбі з оргзлочинністю й корупцією, радник голови МВС Геннадій Москаль запевняє, що багато начальників обласних УМВС "залишаться на своїх місцях" – зокрема, у Вінницькій, Житомирській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській і Закарпатській областях.
"Якщо в 2005 році звільняли всіх підряд, то тепер ми дивимося, чи справляється людина з роботою", - пояснив радник міністра внутрішніх справ.
Москаль розповів, що ротації відбудуться ще як мінімум у 3 областях. Зокрема, голова УМВС у Луганській області Анатолій Науменко буде переведений на аналогічну посаду в Миколаївську область, а начальник черкаської обласної міліції Федір Бортняк очолить "одне з управлінь на залізниці".
Новим керівником Черкаського УМВС, імовірно, стане Микола Каплій, який обіймав цю посаду раніше. Також, імовірно, буде звільнений і начальник УМВС у Рівненській області Сергій Піддубний, який у середу терміново був відкликаний з відпустки і викликаний у Київ. Виданню він роздратовано заявив, що "написав рапорт про звільнення".
Джерело в УМВС Рівненської області повідомило, що його "спадкоємцем" стане полковник Ярослав Голомша, який працював першим заступником начальника департаменту внутрішньої безпеки МВС і є "рідним братом нинішнього заступника генпрокурора Миколи Голомші".
З відпустки в Київ на бесіду з Луценком і Москалем був негайно викликаний і начальник Запорізького УМВС Олександр Шмитько. За інформацією видання, йому було запропоновано написати рапорт про відставку, однак він відмовився це зробити.
Коммерсантъ-Украина
27 грудня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

16:41
/ 6
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 24
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
03:07
В Ужгороді презентували книжку "Августин Волошин: біографія президента Карпатської України" Фото новина
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
» Всі новини