Школярі на Закарпатті знімають "короткометражку" за мотивами карпатських легенд (ВІДЕО)

Юні обдарування взяли участь у зйомці короткометражного документального фільму.

Світлана ПОГАСІЙ, директор кінотабору

Пишут кастинг, делают раскадровки, проходят кастинг, Также мы занимаемся операторским мастерством. И вот потом мы розделяемся на сцены, пишем вызывные листы, Все, как в киносъёмке происходит.

Поліна приїхала з Києва. Їй 12 і вона вже може похизуватися зйомками у відомих фільмах та відеокліпах.

Поліна, юна акторка

Ми знімаємо документальний фільм про легенду, про Ілону Зріні, як вона жила у замку, який у неї був вибір, як вона зустріла своє кохання і так далі. З елементами реконструкції.

Дмитро ж ще новачок. Він тут, аби навчитися якісно знімати фільми. У майбутньому уявляє себе в кіноіндустрії.

Дмитро, юний актор

Ми знімали в замку Сент-Міклош, палаці Шенборна і Мукачівському замку.

Софія в таборі уже вдруге. Юна акторка зізнається – процес зйомок вимагає багато зусиль, але результат того вартий.

Софія, юна акторка

Зйомки фільму – це було дуже складно. Тому що грим, це все займає дуже багато часу. Камера,звук, погодні умови.

Валерія захоплена всім, що відбувається в таборі. Отримана роль у фільмі повністю імпонує її характеру, – запевняє дівчина.

Валерія, юна акторка

Я буду, как девочка, которая будет брать мою подругу, что она опаздывает на бал. Ну у меня такая…, мне понравилась эта роль. Потому что я буду девочка простая, какая я бываю в жизни.

Дітлахи повністю занурилися у захоплюючий процес кіновиробництва, освоювали навички акторської гри та режисури. У фільмі відтворюватимуть елементи лицарського бою та середньовічного танцю. А кінцевий результат вже за кілька днів оприлюднять в соцмережах.