Шістьох п'яних водіїв "оформили" на Закарпатті у перший день тижня

За добу на Закарпатті задокументовано 6 випадків керуванням транспортом напідпитку.

Шістьох п'яних водіїв "оформили" на Закарпатті у перший день тижня

У смт. Дубове, що на Тячівщині, на ділянці, де проводилися ремонтні роботи, полісмени зупинили автомобіль Volkswagen LT, який порушував правила дорожнього руху. Під час спілкування з водієм, виявилося, що останній перебуває у стані алкогольного сп‘яніння. Від освідування чоловік відмовився. У присутності свідків на нього складено адмінматеріали.

Другого п‘яного водія затримали у с. Шаланки на Виноградівщині, за кермом мопеду DELTA. Причиною зупинки стала відсутність на транспортному засобі номерних знаків. При перевірці виявили, що у мотоцикліста немає посвідчення. Від освідування порушник відмовився, отож факт сп‘яніння задокументували при свідках. 

На Мукачівщині ж у с. Барбово, зупинили водія Daewoo Lanos, аби попередити про відповідальність за непристебнутий пасок безпеки. У підсумку виявилося, що чоловік – напідпитку. Від освідування так само відмовився. На порушника складено адмінматеріали за ч. 1 ст. 126 КУпАП і ч. 1 ст. 130 КУпАП.

У Тячеві за порушення правил обгону поліцейські групи швидкого реагування зупинили водія Nissan Note. Чоловік пройшов освідування на драгері. У його крові виявили 2,14 проміле алкоголю.

Ще одного водія напідпитку полісмени групи виявили у с. Стеблівка. Зупинили авто за вимкнені фари у темний період доби. Під час розмови з‘ясувалося, що чоловік – п‘яний. Від проходження освідування водій відмовився. На нього у присутності свідків складено адмінматеріали. 

На Іршавщині ж за непристебнутий ремінь безпеки група швидкого реагування зупинила водія авто Fiat Tempra. Освідування водій не проходив, написав офіційну відмову. На порушника складено адміністративні матеріали.

Усі факти порушення за статтею 130 КУпАП задокументовано, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

20 червня 2017р.

Теги: водії

НОВИНИ: Кримінал

16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
15:45
/ 3
Ужгородський поліцейський уник покарання за перевезення "ухилянтів" до кордону під виглядом понятих
11:44
/ 1
Велика Палата Верховного Суду поставила остаточну крапку у звільненні рахівського судді Тулика, який мав громадянство Румунії
20:18
/ 8
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 5
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 27
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
/ 1
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
» Всі новини