Націоналісти заблокували центр Києва, щоб завадити параду ЛГБТ

Активісти кількох націоналістичних організацій заблокували центральні вулиці Києва, аби не допустити проведення Маршу рівності в столиці.

Про це написав керівник прес-служби "Правого сектору" Артем Скоропадський у Фейсбуку.

"Націоналісти з багатьох організацій заблокували Парк Шевченка, Володимирську вулицю і Будинок вчителя, аби не допустити проведення гей-параду у Києві", - повідомив він.

Раніше невідомі зламали сайт українського ЛГБТ-руху, розмістивши на його головній сторінці картинку з зображенням розправи над ЛГБТ-активістами.

Разом з тим, голова ОУН Микола Коханівський у коментарі "Громадському радіо" зазначив, що його організація буде робити все, щоб зірвати проведення Київпрайду в столиці.

За його словами, офіційно заявку на проведення протестних заходів ОУН не подавала, а подавала інша організація, але представники ОУН все одно там будуть.

Як повідомив начальник ГУ Нацполіції Києва Андрій Крищенко у Марші рівності в неділю візьмуть участь близько 5 тисяч осіб, його охоронятимуть до 5 тисяч правоохоронців.

18 червня 2017р.

Теги: гей-парад, Марш рівності, Київпрайд, націоналісти, ЛГБТ

Коментарі

Брумі 2017-06-18 / 22:23:24


Коментар видалено. Перестаньте дублювати однакові комнентарі в різних темах. Адмін


патріот 2017-06-18 / 22:17:22
Бо незалежність завжди дорого коштує. Ціна нашої незалежності - війна з Росією.

Брумі 2017-06-18 / 22:04:32
Патріоту.
Поясни, чому в результаті жидо-бандерівської "революції гідності" українці стали утричі гірше жити.

патріот 2017-06-18 / 21:20:02
Хибна теза з самого початку. Чому обов'язково парад проводять лише переможці? Є паради собак і вишиванок. А тут - парад збоченців і ідіотів.
Ваші предки проводили парад Перемоги в 1945 році в якій якості? Як переможці? То чому переможці живуть гірше, ніж ті, кого вони перемогли? І чому ми маємо святкувати з цими вічними лузерами, які перемагають виключно ціною мльйонів жертв, і то - тимчасово і виключно в інтересах тих, хто ними керує і їх вбиває мільйонами - в тюрмах, концтаборах, загарбницьких війнах?
Європа не досконала і опанована ж**ами, але це краще від тої ж імперської Росії, керованої тими ж ж**ами.

Брумі 2017-06-18 / 20:37:56
Як правило, паради проводять переможці. Наприклад, наші предки проводили парад Перемоги в 1945 році.
Логічне запитання: хто переміг в результаті "революції гідності"?

Симпатику правих 2017-06-18 / 20:36:19
Хіба Медведчук підняв ціни на комунпослуги?

правий 2017-06-18 / 18:06:48
Замість симпатизувати і чекати, підірви гузицю і зроби щось. Чекатєль, блін...

Бо лежати на дивані і чекати дій від когось - це значно безпечніше, ніж самому "намалюватися" у "запеклій боротьбі з "райдужними" чи, тим більше, у "блокуванні життєдіяльність ну хоча б вілли Мертвечука в Жденієві".

Симпатик правих 2017-06-18 / 17:12:31
Котрий рік чекаю, коли наші право-радикали заблокують життєдіяльність ну хоча б вілли Мертвечука в Жденієві. Реально, так, щоб ані він, ані його шмара, з якою Кличко-мол. шуфричівського дітятю похрестив, не могли цією віллою скористатись. А тоді б розповсюдили цей почин по всій країні...

Але марно. Бо це реально небезпечно. Легше ж на запеклій боротьбі з "райдужними" малюватися.

Степан Крук 2017-06-18 / 11:37:49
Для тих, хто каже, що це їх вибір, це особисте! Не сперечаюся! Але це "особисте" в такому разі нічого виносити на вулиці! Педики, ви розберіться в собі! І нічого "особисте" перетворювати в громадське!

Закарпатиць 2017-06-18 / 07:06:05
Но та помалюй си губи , наведи стрелкі, надінь жонині лосіни та пройдися по Міжгір'ю ,хто ти ни дає ?!

Щурь вася з міжгіря 2017-06-18 / 04:32:40
як так адже ми в єєвропі ?? там все дозволено це наше право !!

НОВИНИ: Різне

02:43
/ 2
Німеччині радять готуватися до санкцій США за "Північний потік-2"
05:07
До розгляду закону про Антикорупційний суд в комітеті ВР терміново долучиться Венеційська комісія
05:05
/ 2
Меркель про "Північний потік-2": Треба подумати про гарантії для України
15:50
Українець Сенцов оголосив голодування в російській колонії, готовий померти
18:32
ВР дозволила росіянам та корупціонерам інкогніто купувати українські підприємства
18:04
/ 1
Політв'язень РФ у Криму Балух, що голодує вже 55 днів, написав листа українцям
17:43
ЄС засудив будівництво Керченського моста
17:36
У МВФ назвали 8 ключових реформ для зростання української економіки
16:02
/ 1
Фонд Сороса закриває діяльність в Угорщині через "політичні репресії"
18:00
Спецпредставникові Держдепартаменту США по Україні Волкеру продовжили і розширили повноваження
02:56
Бойовики включили Рубана до списків обміну – Грицак
18:08
Людина Порошенка у комітеті ВР блокує створення Антикорупційного суду - ЦПК
17:33
/ 2
Суд в Гаазі зобов'язав Росію виплатити українським компаніям компенсації за анексію Криму
12:05
США запровадили санкції проти "Рособоронекспорту"
17:39
Конгрес США запропонував санкції щодо постачальників російського ОПК
17:02
/ 1
Безумовними лідерами в позитивному ставленні українців до громадсько-політичних діячів є Вакарчук і Зеленський – опитування
16:48
Російські соцмережі випали за ТОП-10 рейтинг інтернет-сайтів в Україні
17:19
Держдеп США вимагає від окупантів у Криму звільнити політв'язня Балуха
14:19
Росія скоротила військові витрати, а НАТО збільшує – звіт
18:41
/ 2
На Донбасі закінчилася АТО і почалася операція Об'єднаних сил
18:40
США поставили Україні ракетні комплекси Javelin
01:33
/ 6
В Україні врізали "шару" при отриманні субсидій
16:58
/ 9
В УПЦ МП масово пропонують вірянам писати Варфоломію протести проти автокефалії
16:44
У Росії кажуть про можливість нового "великого обміну" з Донбасом
16:36
У Міноборони розповіли, яким буде порядок на Донбасі після АТО
» Всі новини