За добу у 5 районах Закарпаття затримали 7-х п'яних водіїв

Випадки керування в нетверезому стані були зафіксовані в Ужгородському, Міжгірському, Берегівському, Тячівському та Рахівському районах.

На Берегівщині, в селі Дийда, поліцейські зупинили водія мопеда «Delta». 27-річний місцевий мешканець їхав без номерних знаків. Крім того, чоловік не мав посвідчення. Пройти освідчення на драгері він відмовився, проте в поясненнях сам зізнався, що сів за кермо нетверезим. На водія складено адмінматеріали за частиною 1 статті 130 та частиною 2 статті 126 КУпАП.

За порушення дорожньої розмітки та керування без спеціального шолому водія мопеда «Delta» зупинили  на Міжгірщині. 62-річний житель міста Здолбунів Рівненської  області перебував за кермом транспортного засобу у нетверезому стані, це підтвердили і результати освідування на драгері – 2,33 проміле. На порушника складено відповідні адмінпротоколи.

Ще два адміністративні протоколи за керування у нетверезому стані були складені в Тячівському районі. В смт. Солотвино, будучи на підпитку, 24-річна ужгородка, водій автомобіля  «Ford Focus», порушила правила дорожнього руху, здійснила обгін транспортного засобу на залізнодорожному переїзді.

У селі Бедевля Тячівського району нетверезий водій «VOLKSWAGEN Golf» допустив зіткнення з металевою огорожею

За порушення дорожньої розмітки правоохоронці зупинили нетверезого 37-річного водія «VOLKSWAGEN Golf» у селі Ділове, що на Рахівщині. Правоохоронцями складено відповідні адміністративні протоколи.

Крім цього, двох нетверезих водіїв зупинено в Ужгородському районі. Причиною зупинки водія «OPEL Omega» у місті Чоп була несправність заднього правого габариту авто. Також складено адмінпротокол  за статтею 130 КУпАП на нетверезого водія «ВАЗ-2109» у селі Ляхівці, що на Ужгородщині, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

16 червня 2017р.

Теги: водії, райони

НОВИНИ: Кримінал

15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 15
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 1
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
08:40
/ 4
СБУ затримала агента рф, який шпигував за оборонними підприємствами на Закарпатті Фото новина
16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 2
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
11:27
/ 1
На Закарпатті викрили ще три схеми переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
10:16
/ 1
Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п’яного мотоцикліста Фото новина
14:34
/ 2
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
13:20
/ 1
На Закарпатті засудили виробника амфетаміну Фото новина
» Всі новини