У Перечині відкрили пам'ятну дошку Івану Бабичу, котрий поліг у війні з російсько-терористичним ворогом (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 12 червня, на фасаді Перечинського професійного ліцею було встановлено меморіальну дошку колишньому випускнику учбового закладу Івану Бабичу, учаснику російсько-української війни на Донбасі, який загинув при виконанні службового обов’язк, захищаючи свободу та територіальну цілісність України.

У Перечині відкрили пам'ятну дошку Івану Бабичу, котрий поліг у війні з російсько-терористичним ворогом (ФОТО, ВІДЕО)

Чудові музичні твори, що зворушували до сліз, у виконанні і учнів, і вчителів, створювали особливу атмосферу, яка панувала на подвір'ї під час увічнення пам'яті їхнього колишнього учня.

Іван Бабич народився 28 серпня 1983 року. З 1999р. по 2002р. навчався в ліцеї та здобував професію електрогазозварювальника. Достроково закінчив навчання в ліцеї через призив до лав Збройних Сил України.

Влітку 2014 року пішов захищати Батьківщину добровольцем в 4-й територіальний батальйон 128-ї гірсько-піхотної бригади, згодом перевівся в 24-ту бригаду. А 10 травня 2016 року, після демобілізації, підписав контракт і знову повернувся до виконання бойових завдань вже у складі 15-го батальйону 128-ї бригади.

У ніч з 8 на 9 червня 2016 року в зоні АТО, поблизу Донецька, в районі шахти «Бутівка-Донецька», внаслідок мінометного обстрілу сепаратистами із застосуванням СПГ-9, АГС-17, ЗУ-23-2 і стрілецької зброї, він отримав важкі осколкові поранення, після чого був терміново доставлений в лікарню ім.Мечникова м.Дніпра, де 10.06.2016р. через важкі, несумісні з життям травми, фактично в комі, помер у віці 33 років.

Багато теплих слів та спогадів пролунали на урочистій події від директора закладу Марії Келемен, майстра виробничого навчання, учасника бойових дій в Республіці Афганістан Івана Ролича, який урочисто відкрив меморіальну дошку, майстра виробничого навчання, учасника бойових дій в зоні АТО, випускника ліцею 2002 року Михайла Зизича, голови правління ГО «Спілка учасників АТО Перечинщини», учасника бойових дій Павла Поповича.

Священнослужитель храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП о. Андрій відправив поминальну панахиду та освятив меморіальну дошку. Присутні вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання, потім відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки, повідомляють у Перечинській міській раді.

12 червня 2017р.

Теги: дошка, Іван Бабич

Коментарі

Віталій Грегор 23.06.2017 / 18:31:53
Завтра, 24 червня о 9:00, на місцевому кладовищі м.Перечин відкриють та освятять воїну пам'ятник!
Шановні побратими, волонтери, краяни прийдіть і віддайте честь воїну, полеглому за мирне небо над вашими головами, за свободу рідної української землі і гідне майбутнє наших дітей!

НОВИНИ: Соціо

11:40
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 3
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 5
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
15:33
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Фрінцком Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 лютого
18:26
У Мукачеві нетверезий водій мопеда спричинив ДТП Фото новина
» Всі новини