Президенти України та Словаччини відкрили символічні "безвізові" двері до ЄС

Порошенко в Ужгороді оголосив прощання з "немитою Росією".

Президенти України та Словаччини відкрили символічні "безвізові" двері до ЄС

Президент України Петро Порошенко проводить зустріч з президентом Словаччини Андрієм Кіскою на українсько-словацькому кордоні на церемонії з нагоди введення безвізового режиму.

Глави держав на пропускному пункті "Ужгород" в Закарпатській області відкрили символічні двері у безвізову Європу.

 

"Ми вступаємо в іншу історичну епоху. Ця подія знаменує остаточний розрив України з Російської імперією, а українського демократичного світу – з авторитарним "русским миром".

"Прощай, немытая Россия, страна рабов, страна господ. И вы, мундиры голубые, и ты, им преданный народ", - написав колись великий російський поет Михайло Лермонтов.

Єдине, що засмучує, - висока ціна, той кривавий рахунок, який нам виставила Росія за наше природне право самим будувати своє життя", - сказав П.Порошенко.

Президент Словаччини Андрей Кіска закликав Україну не зупинятися на шляху реформ після запровадження безвізового режиму з країнами-членами Європейського Союзу.

Про це він сказав на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенком на словацько-українському кордоні.

"Хочу вас закликати, щоб ви і надалі проводили реформи. Реформи вимагають багато зусиль. Це значить, що ви повинні продовжувати їх виконувати, і я вам скажу, що це ставить перед громадянами дуже багато вимог, але, повірте мені, що це дуже вигідно для вас", - сказав Кіска.

Президент Словаччини назвав початок безвізу прекрасним днем як для українців, так і для словаків.

"За цим днем приховано багато зусиль, багато важкої роботи. Україна виконала свої обіцянки і те саме зробив і Європейський Союз. Так має бути: кожен має виконувати свої обов'язки", - додав він

Кіска запевнив, що Словаччина і надалі підтримуватиме Україну, щоб "вона прямувала до Європейського Союзу, де вам належить бути".

11 червня 2017р.

Теги: безвізовий режим, візи, безвіз, Порошенко, Кіска

Коментарі

Sahara 18.06.2017 / 09:21:59
Кому краше? Тим державам, звiдки мотори пригнали. Заплати мито, зарегеструй на держномерах та забудеш про пересечки. ЗрозумIв?

Березняник 12.06.2017 / 22:55:45
Ліпше би пересічки одмінили як тот безвіз ввели!!! Булше би користі було.

Vilo 11.06.2017 / 20:43:13
Tak tomu sa hovorí - masová propaganda !

Щурь вася з міжгіря 11.06.2017 / 17:46:18
а чому мене незапросили, адже я всюди лізу де поважні гості !

НОВИНИ: Соціо

18:02
/ 2
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
10:01
У Мукачеві патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
09:05
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 грудня
18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
14:27
Офіційно підтверджено загибель Захисника з Виноградова Юрія Будогазі Фото новина
11:20
На війні з рф поліг прикордонник із села Сойми на Міжгірщини Юрій Бунча Фото новина
08:55
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 24 грудня
21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
17:55
/ 1
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:02
Закарпатська митниця оприлюднила час очікування на пунктах пропуску до ЄС
15:34
Відділ прикордонної служби "Ужгород" Чопського загону запрошує на військову службу за контрактом
09:01
Підтвердили загибель Героя із села Кічерний на Мукачівщині Юрія Далекорея Фото новина
12:16
Ужгород запроваджує щоденну зупинку транспорту під час хвилини мовчання
18:02
В Ужгороді відслужили заупокійну Літургію на дев’ятий день після смерті Степана Гіги Фото новина
15:27
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який повторно керував авто у стані сп’яніння Фото новина
13:11
Перед різдвяними святами на КПП Закарпаття фіксують затори
09:06
/ 2
У Карпатах посилили охорону хвойних дерев перед новорічно-різдвяними святами Фото новина
19:14
/ 14
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 3
16:18
На війні з рф поліг 25-річний військовий з Вишківської громади на Хустщині Богдан Піпа Фото новина
12:54
/ 4
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
/ 1
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
» Всі новини