На Закарпатті митники "експертно" вилучили Mercedes Sprinter і Volkswagen Sharan з "перебитими" номерами кузова (ФОТО)

Склади Закарпатської митниці поповнили автомобілі з перебитими номерними знаками. В обох випадках громадяни України, як підставу для переміщення автомобілів з іноземною реєстрацією «Mercedes Sprinter» та «Volkswagen Sharan» «зеленим коридором» через митний кордон, подали свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів та паспорти громадян України для виїзду за кордон.

На Закарпатті митники "експертно" вилучили Mercedes Sprinter і Volkswagen Sharan з "перебитими" номерами кузова (ФОТО)

Однак, під час огляду транспортних засобів, у працівників митниці виникли підозри щодо цілісності та оригінальності номерних позначень кузовів автомобілів, в зв’язку з чим до митного контролю транспортних засобів, у відповідності до ст.327 Митного кодексу України, був залучений експерт.

За результатами огляду автомобілів встановлено, що ідентифікаційні номерні позначення кузовів були нанесені на безномерну деталь кустарним способом, та вварені в кузови автомобілів так само.

Таким чином громадяни подали працівникам митниці документи, що містять неправдиві відомості та є підставою для переміщення інших транспортних засобів. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі безпосередні предмети порушення митних правил – автомобілі вилучено, відповідно до ст. 511 Митного кодексу України, повідомили ДФС у Закарпатській області.

08 червня 2017р.

Теги: кузов

НОВИНИ: Кримінал

15:06
/ 4
На Рахівщині майстра лісозаготівель підозрюють у розтраті деревини на понад 660 тисяч гривень Фото новина
11:11
У Міжгір’ї засудили чоловіка, який до смерті побив знайомого граблями Фото новина
12:16
На Берегівщині жінка поранила ножем чоловіка під час сімейної сварки Фото новина
11:22
/ 1
На Мукачівщині чоловік підпалив будинок через конфлікт Фото новина
14:51
/ 1
На Берегівщині затримали переправника військовозобов’язаних за 100 метрів від кордону з Румунією Фото новина
12:42
/ 3
Адвокатка із Закарпаття обіцяла «вирішити» ВЛК за $11 тисяч Фото новина
10:56
/ 3
У Тячеві затримали водія, який збив поліцейського під час перевірки документів Фото новина
13:43
/ 3
В Ужгороді засудили 30-річного водія, який спричинив ДТП з двома загиблими Фото новина
12:18
/ 1
На Берегівщині затримали уродженця рф за побиття та пограбування чоловіка Фото новина
10:26
/ 1
На Закарпатті ув’язнений організував канал незаконного переправлення чоловіків до Угорщини Фото новина
18:00
На Тячівщині затримали переправницю та її “клієнта” Фото новина
16:06
На Закарпатті затримали організаторів схеми із «вирішення питань» у ТЦК та ВЛК Фото новина
12:25
/ 2
На Закарпатті викрили адвоката, який виманював гроші у військовослужбовця Фото новина
09:54
/ 8
У Мукачівському РТЦК фіктивно «мобілізували» понад 270 осіб Фото новина
09:46
/ 1
У Тячеві касирку валютного обмінника ув’язнили на 7 років Фото новина
11:14
На Закарпатті СБУ викрила схему ухилення від мобілізації через міжнародні перевезення Фото новина
12:53
/ 2
У Хусті водій BMW переслідував двох жінок і розпилив газ в обличчя вагітній Фото новина
14:49
/ 2
Закарпатця, який воював за окупантів під Вовчанськом, заочно засудили до 15 років ув’язнення
13:11
/ 2
У Мукачеві після стрілянини затримали двох чоловіків Фото новина
17:21
/ 5
САП хоче вилучити незаконно набуті авто і кошти податківця з Закарпаття
14:33
/ 6
На Закарпатті викрили групу шахраїв, які хотіли привласнити нерухомість на понад 21 млн грн Фото новина
12:11
/ 1
На Закарпатті водія засудили до 7 років ув’язнення за смертельну п’яну ДТП Фото новина
15:05
/ 6
Поблизу Ужгорода затримали переправника з «клієнтом» дорогою до кордону Фото новина
14:21
На Закарпатті викрили двох підприємців на махінаціях із системою «Шлях» Фото новина
12:24
/ 1
У Хусті конфлікт біля супермаркету завершився вбивством Фото новина
» Всі новини