Тур Вишиваним Шляхом завдовжки у 2 тисячі кілометрів стартує сьогодні в Ужгороді

5 червня в Ужгороді стартує Тур Вишиваним Шляхом, який об’єднає унікальні туристичні місця нашої країни від Ужгорода до Слов’янська. Це – найдовший туристичний маршрут України (2000 кілометрів), який пролягатиме через 11 областей.

Тур Вишиваним Шляхом завдовжки у 2 тисячі кілометрів стартує сьогодні в Ужгороді

Про це під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі розповіли організатори та учасники туру Вишиваним Шляхом.

«Туристичний маршрут відкриє для багатьох українців велику кількість пам’яток і туристичних місць, про які ми навіть не знаємо. Ми хочемо, щоби після Туру Вишиваним Шляхом кожен українець захотів подорожувати і насолоджуватися тим, що є у нас, наша мета – заохотити до подорожей Україною. Це програма, яка задовольнить кожного туриста: від замків і музеїв до екстремальних занять. Це – єдиний внутрішній туристичний маршрут дивовижними місцями, який об’єднує всю Україну», – розповіла менеджер проекту Ірина Околович.

Зі Сходу України та із Заходу вирушать по двоє волонтерів на велосипедах, які протягом 20-денної подорожі щодня вестимуть блоги та писатимуть про свої враження від кожного дня.

Туристичний маршрут об’єднає 500 туристичних об’єктів, 11 областей, 350 населених пунктів, 2000 кілометрів, до роботи заучено 100 волонтерів.

З Ужгорода сьогодні стартуватимуть двоє блогерів та мандрівників Сергій Нагорний та Ірина Журавель. Вони – досвідчені любителі подорожей, які зараз по-новому відкриватимуть для себе Україну. Сергій та Ірина подорожуватимуть різними видами транспорту: і автобусами, і поїздами, і велосипедами на невеликих відрізках, і автостопом.

«Крім того, наші волонтери на маршрутах будуть ховати подарунки – сертифікати на подорож «День своєї мрії». На Західній Україні міста, в яких можна буде знайти сертифікати – Мукачево, Дрогобич, Острог, Шепетівка, Радомишль», – додала Ірина Околович.

28 червня, на День Конституції, блогери-мандрівники очолять фінішний велопарад через весь Київ, повідомляє "Перший".

05 червня 2017р.

Теги: вишиваний шлях, тур

Коментарі

100ronnij 06.06.2017 / 10:32:05


Завдовжки - від "довжина". Спасибі за пильність. Виправили . Адмін


НОВИНИ: Соціо

17:51
/ 1
В Ужгороді обрали нову локацію для поховань військових
17:34
/ 4
Закарпаття. "Краматорські" сутінки
12:36
Екомандрівка до витоку Чорної Тиси: діти відкривали природу Карпат разом з екоклубом Фото новина
10:31
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Віталієм Лакатошем Фото новина
10:19
/ 1
На Донеччині поліг Михайло Вінтоняк з Косівської Поляни на Рахівщині Фото новина
23:18
/ 1
На війні з Росією поліг Василь Клюс з Великих Ком'ят Виноградівської громади Фото новина
07:57
У понеділок в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Василем Шкобою Фото новина
14:18
Відкрито реєстрацію на серпневі зміни дитячого табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
11:03
/ 1
У Сокирниці на Хустщині попрощалися з полеглим захисником Володимиром Стецем Фото новина
09:31
Завершилася третя зміна табору "Зелені скарби Карпат": пригоди, відкриття і справжнє літнє щастя Фото новина
20:35
Після модернізації колії з кінця липня відновлюють курсування поїздів до Ужгорода
19:20
/ 1
Підтверджено загибель захисника з Берегова Валерія Ковальова Фото новина
18:59
У серпні на кілька днів буде зупинено курсування потягів між Мукачевом і Кошицями
19:53
/ 1
На Закарпатті дозволили полювання у мисливський сезон 2025-2026 років
19:49
Екоклуб у Ясінях запрошує у мандрівку до витоку Чорної Тиси
19:29
На Закарпатті через суд повернули державі понад 2,6 га землі у нацпарку "Синевир"
14:44
/ 1
У Мукачеві попрощаються з захисником Василем Богданом Фото новина
22:44
/ 2
На Рахівщині попрощаються з захисником Андрієм Легким
19:44
У таборі "Зелені скарби Карпат" стартувала третя зміна: перший день присвятили стихії води Фото новина
17:00
/ 1
Четверо закарпатців збиралися перепливати Тису, щоб потрапити в Угорщину
11:37
/ 3
На Закарпатській митниці викрили спроби незаконного ввезення товарів на сотні тисяч гривень Фото новина
16:44
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь полеглого у війні Віктора Набожного Фото новина
23:27
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Набожним Фото новина
23:05
Виготовлено паспорт "Чорного озера" в Ужгороді
22:31
/ 3
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
» Всі новини