11 картин невідомих авторів викрали Із сільського клубу на Закарпатті

У селі Буковець Воловецького району, що на Закарпатті, із сільського клубу викрали 11 картин. Полотна були подаровані закладу в різні роки авторами (хоча особливо відомих серед них не було). Про це 25 грудня повідомив співробітник ВЗГ УМВС України в Закарпатській області Михайло Пискач.

Слідчі дізналися, що вночі на вулиці села "засвітився" автомобіль сірого кольору марки ВАЗ-2106. Оскільки автівок тут небагато, то чужа машина одразу привертає увагу. Пошуки не припинялися, виявилося що "шісток" такого кольору у районі чимало, а перевірка всіх їх власників вимагала б багато часу. Врешті-решт правоохоронцям вдалося з’ясувати серію номерів авто (хоча цифри залишалися невідомі), яке "працювало" на вулицях Буківця. А це вже була неабияка зачіпка, бо серія свідчила, що машина зареєстрована у сусідній Львівській області. Підключивши до справи фахівців з Державтоінспекції, міліціонери довідалися, що подібні "Жигулі" є в одного з жителів села В.Ворота. Оперативники розвідали, що підозрюваний працює на автомийці в райцентрі. Однак там його не застали. Не було його і вдома. Тільки ввечері затримали його на одній з вулиць Воловця. У салоні знаходився і 23-річний односільчанин. Парочка і не опиралася: у салоні знаходилися полотна без рамок. Картини направлено на експертизу, щоб з'ясувати їхню справжню цінність. Авто знаходиться на штрафмайданчику, а двоє затриманих чекають на результати експертизи.

Під час слідства правоохоронці встановили, що якось молодим людям довелося побувати на дискотеці у Буківці. Тут і «засікли» вивішені картини. Про їхню цінність їм нічого не було відомо, але чули, що на подібних оборудках можна непогано заробити. Отож вночі подалися на "діло". Покупців хотіли шукати десь у Мукачеві чи в Ужгороді.

Довідка ЗІКу.

Село Буковець, що у Воловецькому районі, розташоване у гірській місцевості, за кілька десятків кілометрів від автотраси Київ-Чоп.

ЗІК
25 грудня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
» Всі новини