У жителя Страбичова знайшли пістолет, глушник, обріз карабіна з оптикою і наркотик (ФОТО)

У ході обшуку в оселі мешканця села Страбичово Мукачівського району працівники поліції виявили та вилучили пістолет, карабін із оптичним прицілом і глушник. А ще – речовину, схожу на наркотик. За даним фактом розпочато розслідування

У жителя Страбичова знайшли пістолет,  глушник, обріз карабіна з оптикою і наркотик (ФОТО)

Учора, 27 травня, працівники поліції Мукачівського району, в рамках розслідування кримінального провадження, провели санкціонований судом обшук за місцем проживання жителя с. Страбичово Мукачівського району.

У гаражному приміщенні правоохоронці виявили та вилучили пістолет у  розібраному вигляді, 7 набоїв калібру 6,35 мм і обріз карабіна з оптичним прицілом. А в підсобному приміщенні знайшли предмет, схожий на глушник до вогнепальної зброї.

Окрім зброї, працівники поліції виявили у шафі підсобної кімнати гаражного приміщення будинку два поліетиленові пакетики з речовиною жовтого кольору,  схожою на наркотик, вагою близько 0,3 грами.

За даними фактами поліція розпочала кримінальні провадження за ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами) та ч.1 ст.309 (Незаконне зберігання наркотичних засобів та психотропних речовин) Кримінального кодексу України. Усе вилучене направили на експертизу. Триває досудове розслідування, повідомили у Відділі комунікації поліції Закарпатської області.

28 травня 2017р.

Теги: обріз, карабін, пістолет, приціл, наркотик

НОВИНИ: Кримінал

16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
» Всі новини