На Берегівщині спіймали браконьєрів, серед затриманих – депутат-"відродженець" (ФОТО)

У автомобілі порушників поліція виявила тушу оленя, а також зброю, з якої вбили тварину. Авто разом зі спорядження мисливців вилучено, на порушників чекає кримінальна відповідальність

На Берегівщині спіймали браконьєрів, серед затриманих – депутат-"відродженець" (ФОТО)

Чоловіків, які полювали незаконно, затримано на Берегівщині. Під час виїзду на місце події, слідчо-оперативна група спільно з представниками групи реагування патрульної поліції, виявили двох чоловіків на автомобілі УАЗ. Перевірка автотранспортного засобу показала, що в багажному відсіку авто знаходилася туша оленя і дві одиниці нарізної зброї,два чохли до них та 22 набої калібру «30-06». Зброя була обладнана оптичними прицілами для нічного полювання.

Мисливські рушниці вилучено, автомобіль порушників доставлено на спецмайданчик поліції. На порушників чекає відповідальність за частиною 2 статті 248 Кримінального Кодексу України. Порушення правил полювання, якщо воно заподіяло істотну шкоду, а також незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та об'єктах природно-заповідного фонду, або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України, вчинені службовою особою з використанням службового становища, або за попередньою змовою групою осіб, або способом масового знищення звірів, птахів чи інших видів тваринного світу, або з використанням транспортних засобів, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею караються штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Як стверджують окремі ЗМІ, серед затрианих – депутат Берегівської райради від партії "Відродження" Рудольф Баков.

26 травня 2017р.

Теги: депутат, браконьєри

Коментарі

фаттьов - толіку та ІнтеЛекту 27.05.2017 / 12:19:39
Все оно так, але можна свинину і телятину їсти. Цих тварин для того і вирощують. А вбивати диких звірів, особливо коли їх так мало, - ублюдство

толік 27.05.2017 / 08:49:58
Шановний ІнтеЛект!
суниця - то по-мацкальськи "зємляніка!", "клубніка" - то полуниця!
А з іншим згідний 100%

njksr 27.05.2017 / 08:47:39
я думаю, правильно писати депутат - "виродженець", а політичне злочинне угрупування " виродження"(((((

Дюри Кноблох - Заика 26.05.2017 / 17:02:41
Ета мой цимбор и братан Рудика он как и я бил риггоанальним депутатом и вместе со мной ми зарабативаем на сигаретликах и черний поетаму ничего не будет Рудику и сейчас бизонь уже бабки оплатил за все гаварит9379

справедливий 26.05.2017 / 15:17:29
розстріляти козлобанду

справедливий 26.05.2017 / 15:16:18

Учасник 26.05.2017 / 14:33:38
Їм не шкода .Они таке поняття як краса , або жива краса не розуміють .
А тих хто їм про це пояснює рахують лохами .Тому на заході давно відмовилися пояснювати таким бидлам "високу матерію " , а просто тупо штрафують або садять ,і забороняють полювати .І на заході таких бидлот все меньше і меньше .

Інте Лект 26.05.2017 / 14:30:14
Плоди суниці (клубніки) - теж красиві !!! Невже не шкода їх їсти !!!

До ресурсу, з котрого можуть виготовлятися харчі, поняття "краса" не дуже застосовне .

Однак цим браконьерам ніяких виправдань немає !

234 26.05.2017 / 11:34:45
Голодують, сегінята. Невже не шкода вбивати красу.

НОВИНИ: Кримінал

09:18
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 2
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
15:31
Суд виніс вирок грабіжникам, які напали на 86-річну жительку Закарпаття Фото новина
13:34
/ 1
Із Німеччини до України екстрадували організатора закарпатського наркоугруповання Фото новина
18:07
/ 4
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 1
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
09:02
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався Фото новина
14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
» Всі новини