Угорська сторона вважає, що відходи і матеріали Тисою потрапили в країну з України, яка має відшкодувати витрати на проведені роботи.
Згідно з інформацією угорської регіональної служби з охорони довкілля і водогосподарства, принесені повеневими водами з української річки Уж через словацьку і угорську частини ріки Бодрог до ріки Тиса комунальні відходи та інші матеріали повністю вилучено з води біля Кішкьоре наприкінці минулого тижня. Комунальні відходи містили пластмасові флакони, пляшки, банки з під пива та інших напоїв, а інші матеріали - гілки і стовбури дерев, очерет і рештки різних рослин. Після відповідного сортування частину вилучених з Тиси відходів і матеріалів відправлено на Тісофюредське регіональне звалище відходів і на переробку. Близько 200 кубометрів придатної для опалення деревини після просушення роздано жителям Кішкьоре.
За інформацією прес-референта регіональної служби Тітуса Вони, шкідливих для довкілля матеріалів серед відходів не виявлено. Кінцева сума витрат не розголошується, як і те, якою є вартість вилученої з Тиси і використаної для потреб населення деревини. У зв'язку з цією справою держсекретар міністерства захисту довкілля і в справах водогосподарства Угорщини Ласло Котаї заявив, що відвернення заподіяної шкоди обійдеться у мільйони форинтів, і міністерство зробить все від нього залежне, щоб покрити витрати за рахунок української сторони, яка з приводу цього поінформована.