Сім'я з Закарпаття "сортує сміття" на сміттєзвалищі на Хмельниччині (ФОТО)

Сім'я з неповнолітніми дітьми живе на Старокостянтинівському сміттєзвалищі, повідомляє "Старокостянтинів небайдужий".

Сім'я з Закарпаття "сортує сміття" на сміттєзвалищі на Хмельниччині (ФОТО)

Проживає тут родина вже другий місяць. Діткам - 3 та 1 рік.

За їх словами, вони живуть у вагончику та працюють на смітнику з відома керівника комбінату комунальних підприємств Володимира Булича. В їх роботу входить сортування сміття та його прибирання на дорозі, а також гасіння пожеж у разі потреби.

Люди живуть без елементарної гігієни, без води, можна сказати в рабських умовах. На роботі вони офіційно не оформлені, за їх словами, кошти їм передають за відсортоване сміття, близько 250 гривень на день в залежності від виконаної роботи.

Місцева поліція обіцяє провести опитування та розібратися з цією ситуацією.

Вдень дорослі працюють на сортуванні сміття на звалищі, а дітлахи тим часом "гуляють" по сміттярці. Вночі діти разом з дорослими сплять у напівзруйнованому металевому вагончику попри трасу. Директор Комбінату комунальних підприємств Володимир Булич підтвердив, що знає про цю ситуацію.

"Ми наведемо порядок. Це тимчасово. Вони сортують, надають користь полігону, тому що деякі люди роблять підпали і тому вони стережуть сміттєзвалище. Взаємокористь, у нас така співпраця", - каже керівник підприємства.

До слова, він через те, що люди працюють без офіційного оформлення, мав би і заплатити штраф у розмірі 320 тис. грн.

21 травня 2017р.

Теги: сміття, сміттєзвалище, Староконстянтинів

Коментарі

Вуву 22.05.2017 / 03:08:50
Вони мають дітей і так само ... Хочуть йім домогти створити краще життя ... Краще майбутнє і це є благородна справа

Вуву 22.05.2017 / 03:05:05
На таку працю погодиться не кожен ...але з тими хто захоче треба підписувати контрак на рік ... Забезпечити спеціальним одягом (уніформою) ... І мати спеціальну картку зі свойім номером (скажімо контракту). Спец. Автобус йіх повинен привозити і відвозити ... Продумати доставку харчування ....нічого складного ... Все це... Рішабельно , було б тільки бажання.
При розумно продуманій організауійі можна сворити нові робочі місця ... Зменшити навантаження на сміттєзвалища ... І суттєво покращити екологічний стан.

Вуву 22.05.2017 / 02:54:32
Справа не в національності ... Справа в тому що в закарпатті теж є така сама проблема ... І потреба в таких людях і в такій праці. Але це повинно бути все грамотно юридично оформлено і закріплено як контроль з поліцією... (Щоб не заходили на сміттєзвалище ті хто немає допуску). Це робиться з тим щоб не було підпалів і щоб не було самовільного вивезення якогось шкідливого чи токсичного сміття, яке вимагає спеціальнойі переробки

????????? 22.05.2017 / 01:47:48
волохи?

НОВИНИ: Соціо

16:09
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 2
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
10:01
/ 2
Район Червениці в Ужгороді залишився без води через ремонт мережі
17:47
/ 2
На Закарпатті 74-річний водій потрапив у ДТП через втрату керування Фото новина
13:05
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та ймовірними наркотиками Фото новина
09:41
/ 4
«Лавандова гора» відкривається для відвідувачів 13 червня Фото новина
18:14
На війні з рф поліг захисник із Королева на Берегівщині Сергій Бутко Фото новина
» Всі новини