В УжНУ відбудеться Студентський фестиваль

З 22 по 26 травня в Ужгородському національному університеті уже втретє пройде Тиждень студентської дружби, який проводять спільно УжНУ та Закарпатське угорськомовне товариство студентів та молодих дослідників (ЗУТСМД).

В УжНУ відбудеться Студентський фестиваль

У рамках святкування відбудеться ціла низка спортивних та фестивальних подій. У перші три дні пройдуть змагання на Кубок Дружби з чотирьох видів спорту:

22 травня – ФУТБОЛ, БАСКЕТБОЛ (місце проведення: спортивний майданчик біля гуртожитку №4, початок о 14:00)

23 травня – НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС (місце проведення: спортивний майданчик біля гуртожитку №4, початок о 15:00)

24 травня – КРИКЕТ (місце проведення: Спортивний комплекс УжНУ, початок о 15.00), ВОЛЕЙБОЛ (місце проведення: спортивний майданчик біля гуртожитку №4, початок о 14:00)

Зареєструвати свою команду для участі в спортивних змаганнях можна за тел. 0501721999 (Ковач Шандор Арпадович).

Апофеозом свята у попередні роки був Студентський фестиваль, який запам’ятався захоплюючою концертною програмою й численними смаколиками національних кухонь. Цього року СТУДЕНТСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ змінює локацію з метою вмістити всіх бажаючих. Він відбудеться 25 травня за адресою вул. Університетська, 14 (біля навчально-лабораторного корпусу), початок о 16:00. Крім традиційних конкурсів бограча та кулінарного мистецтва, насиченої концертної програми, на студентів чекають різноманітні спортивні конкурси, переможці яких одержать призи від організаторів.

21 травня 2017р.

Теги: студент, УжНУ, фестиваль

НОВИНИ: Соціо

10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 1
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 8
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
/ 1
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
11:02
/ 1
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 4
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
08:28
У Берегові безкоштовно вакцинуватимуть собак і котів проти сказу
23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
/ 1
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
» Всі новини