Закарпатці вшанували жертв політичних репресій (ФОТО)

20 травня, напередодні Дня вшанування жертв політичних репресій, в Ужгороді відбулося урочисте зібрання.

Закарпатці вшанували жертв політичних репресій (ФОТО)

 Участь у заході, який відбувся у сквері Небесної Сотні біля пам’ятника жертвам політичних репресій, взяли керівники області та обласного центру, члени Закарпатської обласної організації «Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих» на чолі з Іваном Коршинським, а також громадськість.

Пам’ятний захід розпочали спільним виконанням Державного Гімну України. Відтак поклали корзини квітів до пам’ятника жертвам політичних репресій. На завершення пролунала «Молитва за Україну».

День пам'яті жертв політичних репресій - щорічний національний пам'ятний день в Україні, який відзначають щороку у третю неділю травня.

У цей день буде обмежено розважальні заходи, на будинках та спорудах приспустять Державний Прапор України, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

20 травня 2017р.

Теги: репресії, жертви

НОВИНИ: Соціо

17:29
/ 1
Закарпатські рятувальники врятували грибника, який заблукав у лісі Фото новина
16:23
/ 1
На Петросі турист двічі впав під час походу Фото новина
11:07
У Карпатах за день врятували п’ятьох туристів Фото новина
11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 2
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
/ 3
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
/ 1
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
/ 1
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
/ 1
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини