У Приборжавському на Іршавщині встановили меморіальну дошку Герою Мирославу Мислі "Мисливцю" (ФОТО)

19 травня 2017 року на Закарпатті, у с. Приборжавське Іршавського району, до Дня героїв урочисто відкрили пам’ятну дошку герою російсько-української війни Мирославу Мислі.

У Приборжавському на Іршавщині встановили меморіальну дошку Герою Мирославу Мислі "Мисливцю" (ФОТО)

Про це повідомили в прес-службі Закарпатської ОО ВО "Свобода".

Дошку встановили її на фасаді Приборжавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, в якій навчався Мирослав.

На освяченні була присутня мама Мирослава пані Наталя, його родичі, побратими та односельчани. Учні, не стримуючи сліз, читали вірші, присвячені своєму односельчанину.

«Мирослав Мисла як і тисячі інших полеглих воїнів присутній з нами, обов'язок молодих українців пам'ятати про подвиги полеглих борців, що віддали своє життя в обороні української нації!», - зазначив у своїй промові голова ВГО «Сокіл» Юрій Черкашин "Чорнота".

Після урочистої частини усі охочі відвідали клас, в якому навчався Мисливець, а тепер створена експозиція в його пам’ять.

Бойові побратими спільно зачитали «Молитву українського націоналіста». Опісля капелан о. Михайло Михайлець освятив пам’ятну дошку. 

«Воїн,так як і священик, - це є покликання. Бог створив людину вільною, а кожній нації дав право на свободу. І якщо хтось посягає на її свободу, то чинить проти волі Божої. Тому Мирослав, як і тисячі інших воїнів, вершив волю Божу, захищаючи право своєї нації на свободу», - сказав о. Михайло у своїй промові.

20 травня 2017р.

Теги: Мисла, Приборжавське, Мисливець

Коментарі

Глог 21.05.2017 / 15:58:24
Слава Україні!
Герою Слава! !

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини