Реклама B3

На Закарпатті зупинили п'яного тракториста, нетверезого водія-втікача і ще низку їх "колег"-порушників

За добу загалом на Закарпатті зупинили 8 водіїв напідпитку. Випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння задокументовано в Мукачівському, Берегівському, Тячівському, Іршавському та Хустському районах.

На Закарпатті зупинили п'яного тракториста, нетверезого водія-втікача і ще низку їх "колег"-порушників

Трьох нетверезих водіїв спіймали за минулу добу Хустські правоохоронці. В райцентрі працівники поліції зупинили ввечері автомобіль «ВАЗ-2101», так як на автомобілі не горіла одна фара. Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, в лікарні у нього засвідчили 2,3 проміле алкоголю.

В селі Велятино Хустського району працівники ГШР зупинили ввечері трактор, який створив аварійну ситуацію на дорозі. За кермом перебував чоловік у стані алкогольного сп’яніння. Від медосвідчення відмовився, про що в присутності двох свідків було складено відповідний адмінпротокол. У тому ж населеному пункті правоохоронці зупинили автомобіль «ВАЗ-2101», водій якого був не пристебнутий паском безпеки. На законну вимогу поліції чоловік не відреагував, став утікати. Його наздогнали. За кермом «Жигулів» перебував 35-річний місцевий житель. Водійського посвідчення чоловік не мав, в лікарні у нього виявили 2,2 проміле алкоголю. Машину затримано на штрафмайданчик поліції.   

Двох нетверезих водіїв затримала мукачівська група швидкого реагування. В селі Домбоки Мукачівського району зупинили водія мопеда, на якому не було номерного знака, а водій не мав захисного шолома. Від медосвідчення чоловік відмовився, про що в присутності двох свідків було складено відповідний адмінпротокол.

В селі Страбичово Мукачівського району увагу наряду ГШР привернув автомобіль «ВАЗ-2106», водій якого раптово зупинився, побачивши поліцію. 22-річний житель села Жнятино не мав жодних документів і перебував у стані алкогольного сп’яніння. В лікарні у нього засвідчили 1,4 проміле алкоголю.

На автодорозі біля Тячева правоохоронці зупинили автомобіль «ВАЗ-2105», водій якого не був пристебнутий ремнем безпеки. За кермом перебував чоловік у стані алкогольного сп’яніння. Чоловік не мав посвідчення водія, а від медосвідчення відмовився, про що було складено відповідний адмінпротокол.

В Берегівську поліцію надійшла інформація від громадян про те, що за кермом автомобіля «ВАЗ-21053» перебуває нетверезий водій. Правопорушника зупинили на вулиці Берегова. Чоловік не мав водійського посвідчення, бо його вилучили згідно з рішенням суду за керування в стані алкогольного сп’яніння. Цього разу в нього засвідчили 2,2 проміле алкоголю.

Іршавські правоохоронці зупинили вночі в селі Вільхівка автомобіль «ВАЗ-2109», на якому не горіла одна фара. Водій не мав водійського посвідчення і перебував у стані алкогольного сп’яніння. В лікарні у нього виявили 2,7 проміле алкоголю.    

На усіх правопорушників складено адміністративні протоколи за ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами особами, які перебувають в стані алкогольного сп’яніння), повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

17 травня 2017р.

Теги: тракторист, водії

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

11:25
/ 5
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини