Закарпатцеві, що намагався продати антикварний штик-ніж, "світить" до 5-ти років тюрми (ФОТО)

Учора, 13 травня, поліція Виноградівщини на вулиці Молодіжній у райцентрі вилучила в чоловіка зброю. У 40-річного місцевого мешканця правоохоронці виявили предмет, схожий на штик-ніж.

Закарпатцеві, що намагався продати антикварний штик-ніж, "світить" до 5-ти років тюрми (ФОТО)

Чоловік запевняє, що зброю загальною довжиною 33,5 см знайшов. Поліція спіймала виноградівця на спробі продати ніж за 2 тисячі гривень.

Зброю вилучено та направлено на експертизу. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 ККУ, тобто носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу. Таке правопорушення карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу щодо підозрюваного, повідомили Закарпаття онлайн у Відділі комунікації поліції Закарпатської області.

14 травня 2017р.

Теги: штик-ніж, Виноградів, зброя

Коментарі

Вуйко 2017-05-16 / 10:40:49
Дофiга! Розкритий офiгенний злочин! Коли Понти щось будете робити! Зарплата у вас дайбоже,а толку з вас мало!

Вуву 2017-05-16 / 10:13:44
мИколо нетреба плутати топанки правий на лівий ... (Кить не пяний), А не крайіну з державою.

Дід Микола 2017-05-15 / 13:44:15
підтримую Копчу, не треба путати країну і державу. Країна чудова, а держава є антилюдською, ворожою і небезпечною для громадянина країни.

Вуву 2017-05-15 / 07:06:56
І в вуву теж є питання...
Там написано фінські ножі ... А в мене цілий комплект і всі японські ... А про японські в ч2/263 ККУ (простіше куку) взагалі нічого не сказано.
То як вуву може носити такий ніж (при потребі) ...чи це теж кримінал ?
P.s. ножі зроблені настільки якісно ...як витвір самурайськойі збройі ... (хоча вони кухонні).

кухонні) ...

прагма 2017-05-14 / 23:16:49
Виникає питання -хто продає коси,вили,сокири, арматуру ,труби, мотузки ,держаки для лопат і тому подібне - так же продають холодну зброю. Може я на правий ?

прагма 2017-05-14 / 23:07:33
Будь ласка дайте мені визначення,що явялє собою холодна зброя.

О.Д. 2017-05-14 / 22:57:46
Копчі

Я теж не знаю, якою має бути нова влада і звідки її взяти ) Знаю, що Україна - хороша, а влада - погана.
Втім, мудрі знають, хто такий внутрішній ворог і чому за нього не можна голосувати. А простому люду треба вже починати вкладати в голову простий принцип: "хочеш змін на краще - жодного голоса тим, хто вже був при владі". Бо в нашій владі кого не колупни - всі "внутрішній ворог" )

Фозекош 2017-05-14 / 22:41:11
Куріть усі мою файну траву та не будете мийреговатися і запомніть-я тепер главний авторитет у Виноградові !

Шерегі 2017-05-14 / 22:00:16
У нас у Виноградові такий сохташ, по мелочах гнати показники. І я це цілком підтримую. Ви всі коментатори що хотіли, щоб поліцаї й інші правоохоронці котрабандою сигарет зайнялися? Тогди нас із Бушком судити треба, а то уже НЕМ ЙОВ! Сяк ліпше.

Копча 2017-05-14 / 21:24:51
До учасника.
Саакашвілі можливо і має хороші наміри але не має команди котра здатна замінити усю корупційну вертикаль. Тут терапевтичні методи не доречні. треба міняти усе і одразу. Хоча судова гілка потребує найпершої уваги.

Копча 2017-05-14 / 21:21:13
До відвідувача.
Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу - ключове слово ЗАКОНОМ! а закону не існує то що ж він порушив.

Відвідувач сайту 2017-05-14 / 21:11:25
Не виправдовуйте особу, яка порушила закон - ч.2 ст.263 КК України передбачає покарання саме за носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу. Якщо б він просто придбав та зберігав холодну зброю, відповідальності не було б.

Учасник 2017-05-14 / 20:19:32
Но чого не можете уявити ? Для початку згодив би ся і Міхо .

Копча 2017-05-14 / 19:49:32
Погоджусь у цьому з тобою Олеже хоча навіть не уявляю якою має бути та нова влада, з якою політичною волею, щоб зламати хребта повністю знищити того внутрішнього ворога виразом якого є усі нинішні "охоронці держави" ті кого породила корупція.

111 2017-05-14 / 17:43:03
Можут брати любого гентеша по статті пускати. Ганяются за відьмами, замість того коби настоящих злодіїв імняти.

О.Д. 2017-05-14 / 17:27:34
Я й не заперечую. Але ці тонкощі - не для мас. Все, що винесе "пересічний" з ваших слів - це те, що "держава (країна)" погана". Наступна логіка в кожного своя - сидіти на гузиці, активно долучатися до дерибану, виїжджати, працювати на розвал в інтересах третіх, "більш успішних" держав.
Тобто, максимальний деструктив. Якого так прагнеться що ворогам внутрішнім, що зовнішнім. І ті, і другі хоснують цей песимізм на власну користь, а тому старанно леліють і множать.

Натомість, є конструктивніший посил - "влада погана". Погана влада може бути і в хорошій країні. А Україна - потенційно є саме такою. І, що суттєво, як би важко це не давалося, погана влада підлягає зміні. А значить, є шанс. І нема місця песимізму. Тобто, може й є, але не тотально, не безвихідно...

Коротко десь так... )

Копча 2017-05-14 / 16:59:26
Олеже усі перераховані мною структури є узаконеними елементами державного насилля. Влада змінюється, а ці структури вони впродовж усього періоду незалежної України справно засуджують невинуватих. Ніхто з них не поставив жодного ражу під сумнів законність власних неправомірних дій стоячи на сторожі саме інтересів держави. Запитайте в них інтереси кого вони захищають )) у відповідь почуєте що інтереси держави.

клей 2017-05-14 / 16:58:00
Мусора його збираються не судити, а доїти. Видоять і випустять.

Учасник 2017-05-14 / 16:39:01
Якшо нема закону , то як же його збираються судити ?

Учасник 2017-05-14 / 16:28:28
Ключове слово майже в усіх коментах "мусора". Що щи туй додати ...особливо після " дня пабеди " в Дніпрі ,Мелітополі ,Харкові ...

НОВИНИ: Кримінал

16:53
На Мукачівщині два односельці висадили з мотоцикла його власника та поїхали геть
16:07
На Мукачівщині викрили чоловіка, який пошкодив 23 пам’ятники на цвинтарі
15:59
Група чоловіків, що розпилювали на метал обладнання винзаводу у Бобовищі на Мукачівщині, постане перед судом
15:51
Справу про резонансне викрадення ужгородця поліція направила до суду
15:16
/ 1
Прямуючи до Італії, водій "Мерседесу" намагався виїхати з Закарпаття із прихованими в тайнику сигаретами
15:02
У затриманій на Закарпатті із контрабандним тютюном поміж меблями вантажівці нарахували 135,5 тисяч пачок сигарет
11:43
Обвинувальний акт щодо двох нападників на спілку угорців Закарпаття направлено до суду
04:09
Словаки впіймали турка, що нелегально потрапив в країну з Закарпаття
17:55
На Закарпатті за сприяння контрабанді сигарет суд покарав прикордонника трьома місяцями арешту
17:40
/ 18
На Тернопільщині з пострілами розгромили та підпалили табір циганів із Закарпаття
16:23
Понад 100 ящиків сигарет нарахували у вантажівці з кухонними меблями, затриманій на кордоні на Закарпатті
15:58
/ 1
На Закарпатті передали до суду справу щодо нападу чотирьох мешканців Виноградівщини на іноземця в авто
15:34
/ 24
В Ужгороді при отриманні 2 тис дол хабара затримано адвоката
15:32
/ 2
На Закарпатті зупинили ГАЗ, який перевозив деревину без відповідних документів
15:16
В Ужгороді затримали викрадача туй, котрий уночі викопував їх, аби "вірно пересадити"
14:42
На Закарпатті водій вантажівки спробував під виглядом меблів перемістити через кордон сигарети
13:30
У Мукачеві водій "Мерседесу" наїхав на велосипедистку
11:09
/ 1
Водій ВАЗу, що загинув у ДТП на Свалявщині, в'їхав у рейсовий автобус по зустрічній
11:03
Трьох юнаків, що намагалися переправити до Румунії 7 пакунків сигарет, затримали на Закарпатті
10:21
За фактом смертельної ДТП із шістьма постраждалими на Ужгородщині розпочато кримінальне провадження
18:06
Підозрюваного в убивстві юнака у під'їзді багатопверхівки в Мукачеві й надалі триматимуть під вартою
16:35
В автоаварії на Ужгородщині травмувалися 5 людей і загинув один із водіїв
15:33
/ 1
На Хустщині киянин унаслідок падіння з перил із висоти перебуває в реанімації в комі
12:02
В Ужгороді судитимуть чоловіка, котрий п'яним з'їхав у кювет, а потім пропонував хабара за нескладання протоколу
17:31
/ 1
Поліція Мукачева розшукує осіб, причетних до крадіжок з будинків