Із 1 квітня закарпатці платять за газ за новим тарифом: 6,96 грн за кубометр

ТОВ «Закарпатгаз Збут» повідомляє про нову ціну газу для населення - 6,96 грн. за куб. м.

Із 1 квітня закарпатці платять за газ за новим тарифом: 6,96 грн за кубометр

З 1 квітня поточного року ціна на газ для побутових споживачів Закарпатської області встановлена на рівні 6,96 грн. за куб. м. Зміна ціни сталася відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 187 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» та рішень НКРЕКП.

Вартість природного газу для побутових споживачів, ТКЕ та релігійних організацій регулює держава. Тож постановою Кабінету Міністрів України №187 від 22.03.2017 року встановлено, що ціна газу, за якою НАК "Нафтогаз України" здійснює його продаж/постачання для побутових споживачів (і ТКЕ для потреб населення) становить 4942 грн. за 1000 куб. м (включно із 93 грн. (1,917%), що є торговельною націнкою НАК «Нафтогаз України») без врахування ПДВ. У цьому ж документі зазначено: торговельна націнка ПСО-постачальника повинна бути не більшою за 2,5%. 

Таким чином, вартість газу як товару, без урахування плати (тарифів) за послуги розподілу та транспортування, становить 5065.55 грн. за 1000 куб. м без ПДВ.

Разом з тарифом на розподіл та транспортування (732,70 грн.) та з врахуванням ПДВ (1159,65 грн.) ціна газу для побутових споживачів Закарпатської області становить 6957.90 грн. за 1000 куб. м. 

«Клієнтам ТОВ «Закарпатгаз Збут» не варто панікувати з приводу неотримання рахунків за спожите голубе паливо у звичні терміни, - повідомила директор товариства Вікторія Томинець. – Рахунки з коректними нарахуваннями надійдуть до них відразу ж після врегулювання правових колізій, що стосуються ціни на газ».

12 травня 2017р.

Теги: газ, плата, тариф

Коментарі

Нік 13.05.2017 / 19:35:02
Тю,так у них інший закон- закон бабла.

Іван 13.05.2017 / 17:39:20
Побачив на сайті 104, що оплативши за газ строго по показниках і розрахувавши згідно тарифу, у мене засвітився борг не цілих 6.00грн при витраті за квітень 70м.куб. Ну підняли, можна сказати, на мізер, ну захотілось трошки ще пошарудити в наших кишенях, ну якщо це їх рятує, ну то бог з ними. Але це в кожному випадку може бути співставлено з попереднім тарифом. При таких умовах сильно не розженешся і не підскочиш. У всякому разі є пропорційність до споживання, а не якісь мутні схеми розрахунку від потужності лічильника, ну це ж був якийсь абсурд мутний. А якщо ти не брав взагалі газу, а використовував інші джерела енергії,електрика (наприклад тепловий насос), або дрова, значить ваш ресурс втрачає конкурентність і виноватий завжди виробник, який загнався з ціною. Треба думати, як ти будеш продавати свій товар. В математичному аналізі функція завжди перевіряється на екстремуми, тобто граничні стани такі як "0" і "безмежність". Так от при перевірці функції на "0" вона дає позитивний результат, тобто при платі від потужності лічильника можна намивати бабло на "заморожених" людях. Це відома нам схема "бери, або не бери, а все рівно плти". Я на такий "контракт" ніколи не підпишуся і всіх буду агітувати затійників таких схем рвати, як Тузік шапку, на дрібні кавалки. Бажаю всім мудрості, адекватності і пропорційності, всім має бути така міра відношення, якої він заслужив, про це приблизно так, а не навпаки сказано в Слові Божому. А то вже будо близько до того, що чим менше візьмеш, тим більше заплатиш. Так не можна, бо це суперечить основному Закону - Закону Божому.

НОВИНИ: Соціо

18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
17:54
/ 2
На війні з росією поліг 25-річний воїн із Ясіні Андрій Сергійчук Фото новина
17:13
Закарпатські патрульні повернули додому пенсіонера, який загубився й був дезорієнтованим Фото новина
16:34
/ 4
Інспекторів Закарпатської митниці відсторонили після відео з можливим хабарем
18:39
Підтверджено загибель понад рік тому 25-річного Василя Поповича зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:34
Нетверезий водій з’їхав у кювет у Мукачеві Фото новина
13:02
/ 1
На гірськолижному курорті на Ужгородщині травмувався сноубордист Фото новина
09:56
Підтверджено загибель Михайла Поповича з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти з червня 2023 року Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 12 січня
18:13
/ 2
У Карпатах зафіксували рись поблизу державного кордону Фото новина
16:14
/ 1
У Дротинцях на Берегівщині попрощалися з полеглим військовим Іваном Келеменом Фото новина
14:41
/ 7
У Мукачеві оголосили результати конкурсу «Червене вино 2026» Фото новина
12:45
/ 4
У Бороняві на Хустщині попрощалися з 26-річним Героєм Сергієм Клованичем Фото новина
» Всі новини