За 11 місяців поточного року податківці Закарпаття порушили 13 кримінальних справ щодо своїх колег. За хабарництво

Протягом січня-грудня 2007 року відділом по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби Закарпатської області проведено 92 службові перевірки та розслідування відносно працівників податкової служби області.

За 11 місяців поточного року податківці Закарпаття порушили 13 кримінальних справ щодо своїх колег. За хабарництво

За результатами перевірок порушено 13 кримінальних справ, в т.ч. 9 за службовими злочинами відносно співробітників ОДПС, складено 14 протоколів за порушення вимог Закону України «Про боротьбу з корупцією», до 80 податківців застосовано заходи дисциплінарного впливу, 2-х звільнено з органів податкової служби, в тому числі один з припиненням державної служби. Внесено 126 подань керівництву ОДПС для вжиття заходів реагування та усунення недоліків та винесено 21 офіційне застереження про недопущення протиправної поведінки.

З метою запобігання корупції в органах податкової служби проведено ряд профілактичних заходів. А саме відділом по боротьбі з корупцією в ОДПС Закарпатської області проведено 123 виступи, бесіди та лекції у колективах податкових органів області, зокрема, роз’яснено працівникам положення Закону України «Про боротьбу з корупцією» та положення чинного Кримінального кодексу щодо відповідальності за корупційні дії.

В постійному режимі працює «телефон довіри» ДПА у Закарпатській області 3-52-70, за яким можна зателефонувати та повідомити інформацію про корупційні діяння працівників органів державної податкової служби.

ДПА у Закарпатській області
21 грудня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

10:13
/ 5
На Закарпатті розслідують загибель чоловіка від пострілу лісника
18:21
/ 3
В Ужгороді п’яний водій збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
14:19
В Ужгороді затримали нетверезого водія Фото новина
12:24
В Ужгороді чоловік відкрив стрільбу по знайомому з пневматичної рушниці Фото новина
18:53
/ 1
На Закарпатті затримали трьох переправників ухилянтів через кордон зі Словаччиною Фото новина
14:30
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника Фото новина
13:33
/ 3
Біля гуртожитків в Ужгороді двоє чоловіків напали та пограбували перехожого Фото новина
12:46
У Тячеві нетверезий чоловік викрав авто і одразу потрапив у руки поліції Фото новина
18:04
/ 7
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
/ 3
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
/ 1
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
» Всі новини