На Закарпатті за пропуск контрабанди до Угорщини дисциплінарні провадження відкрито щодо 5-ти причетних митників

На Закарпатській митниці ДФС відкрите дисциплінарне провадження щодо 5 працівників, які причетні до переміщення через митний пост «Тиса» великої партії контрабандного бурштину.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила прес-секретар Управління Закарпатської митниці ДФС Алла Дацюк.

«Наразі за наказом керівництва Закарпатської митниці ДФС відкрите дисциплінарне провадження щодо 5 осіб із митної зміни, які причетні до переміщення через МП «Тиса» контрабандного товару, затриманого в Угорщині. Створена комісія, яка вивчатиме події того дня, після вивчення подій комісія дасть свій висновок та оцінку – за визначеним законом терміном в один місяць. На час проведення розслідування ці 5 осіб відсторонені від виконання службових обов’язків», - сказала Дацюк.

Як повідомлялося, вчора генпрокурор Юрій Луценко оприлюднив світлини із затриманим угорцям контрабандним товаром з України – 125 002 пачок сигарет та 916 кілограм бурштину-сирцю. Угорські митники затримали автобус із цією контрабандою після того, як вона пройшла контроль і не була виявлена українськими митниками на МП «Тиса».

Митному інспектору за клопотанням Закарпатської прокуратури наразі обирають запобіжний захід в Ужгородському міськрайонному суді. Прокуратура вимагає тримання під вартою за оголошеною йому в підозрі статтею – 364, ч. 2 (зловживання службовими обов’язками).

28 квітня 2017р.

Теги: контрабанда, митники

НОВИНИ: Кримінал

16:37
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
11:02
На Закарпатті викрили контрабанду сигарет під залізною рудою у вантажному поїзді Фото новина
14:42
/ 1
Хто стоїть за кампанією проти Олени Мудрої, яка розслідувала будівництво ВЕС на Закарпатті?
16:41
/ 2
На Берегівщині затримали переправника Тячівщини, що під сидіннями мікроавтобуса сховав групу "ухилянтів" Фото новина
14:43
У Стройному на Мукачівщині жінка ножем поранила співмешканця Фото новина
14:27
Колишнього патрульного поліцейського з Закарпаття засудили до 7 років тюрми за смертельне побиття літнього чоловіка
11:27
/ 1
На Берегівщині судитимуть братів за незаконний видобуток гравію в заповідній зоні Тиси Фото новина
17:35
/ 5
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення людей через кордон Фото новина
16:49
/ 19
Нардеп від ОПЗЖ Шуфрич захопив понад 8 гектарів лісу на Закарпатті — ДБР Фото новина
14:37
В Ужгороді засудили чоловіка, який викрав авто й наїхав на 63-річного власника Фото новина
15:02
На Берегівщині засудили рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів Фото новина
14:58
/ 10
СБУ та поліція нейтралізували схему ухилення від мобілізації на Тячівщині Фото новина
13:40
На Рахівщині викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон за $8 000 Фото новина
11:07
/ 1
Прикордонники ліквідували канал незаконного виїзду через Закарпаття за $13 тис. Фото новина
18:23
/ 2
У Виноградові затримали чоловіка, який кинув бойову гранату у двір поліцейського Фото новина
09:32
/ 7
У Мукачеві затримали іноземця, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
21:24
/ 6
У Рахові за відмову від повістки на 3 роки ув'язнили Свідка Єгови
» Всі новини