Інспектору, котрий пропустив контрабанду на Закарпатті, оголосили про підозру, а керівництво "Тиси" – відсторонили від служби

Інспектору, який оформив транспортний засіб із тютюновою та бурштиновою контрабандою на митниці, оголосили про підозру.

Інспектору, котрий пропустив контрабанду на Закарпатті, оголосили про підозру, а керівництво "Тиси" – відсторонили від служби

Як повідомляло Закарпаття онлайн, в Угорщині митники виявили контрабанду 12, 5 тис пачок сигарет і 916 кілограм бурштину-сирцю у транспортному засобі, яке виїхало з України.

Відтак Закарпатська прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо митників МАПП «Тиса» та прикордонників Чопського прикордонного загону, які дозволили незаконно вивезти в Угорщину тютюн та бурштин. Попередньо встановлено, що вказані службові особи, зловживаючи службовим становищем, 25 квітня під час митного оформлення «на виїзд з України» пасажирського автобуса «Неоплан», умисно, діючи за попередньою змовою та з корисливих мотивів, не провели митний огляд  вказаного транспортного засобу.

Як повідомив головний прокурор України Юрій Луценко, "Слідчим прокуратури Закарпатської області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст.364 КК України головному державному інспектору МП "Тиса" Берча Ст. Ст., який проводив митне оформлення транспортного засобу, йому вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою", - повідомив Луценко. Крім того, за словами Луценка, керівництво митного поста та відділення "Тиса" відсторонили від служби.

28 квітня 2017р.

Теги: інспектор, контрабанда, сигарети, бурштин

Коментарі

viki 05.05.2017 / 13:41:40

Адвокат 02.05.2017 / 22:56:18
Всі ці інспектори суки і хабарники, скільки трудовому люду крові випили, коли ті щоб копійку заробити мусять їздити за кордон. Як їде фура сигарет, то все нормально, як в машині 10 блоків - контрабанда!

Адмін 29.04.2017 / 02:25:49


Дякуємо, виправили


патриот 29.04.2017 / 00:09:42
админ а що означае инспекторе виправтесь

Маляр не переживай 28.04.2017 / 15:56:12
Там всьо пучком. Український суд самий гуманний суд у світі. За рік 5.5 тис.грн. перевели корупційних коштів, всіх затриманих корупціонерів відпустили. Пи .. зда шоферови якого зловили мадяри. Буде довго сидіти... А нашим нич не буде, так шо спи спокійно.

Маляр 28.04.2017 / 14:55:13
А з погранцом шо буде? Тоже закриють? Шкода пацанів, команда зверху ьула пустити, а на мадярах шось пішло не так. Щас всі морозяться, а пацанам які пропустили - пизда.

НОВИНИ: Кримінал

18:00
/ 5
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 5
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 16
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
» Всі новини