На Закарпатті митники і прикордонники незаконно пропустили в Угорщину 12,5 тис блоків сигарет і близько 1 т бурштину

Закарпатська прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо митників МАПП «Тиса» та прикордонників Чопського прикордонного загону, які дозволили незаконно вивезти в Угорщину 12 500 блоків тютюну та близько 1 т бурштину.

На Закарпатті митники і прикордонники незаконно пропустили в Угорщину 12,5 тис блоків сигарет і близько 1 т бурштину

Працівниками слідчого управління прокуратури Закарпатської області, за матеріалами відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Закарпатській області (ВБКОЗ), розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки стосовно службових осіб міжнародного автомобільного пункту пропуску «Тиса» та Чопського прикордонного загону (ч. 2 ст.364 КК України).

Попередньо встановлено, що вказані службові особи, зловживаючи службовим становищем, 25 квітня під час митного оформлення «на виїзд з України» пасажирського автобуса «Неоплан», умисно, діючи за попередньою змовою та з корисливих мотивів, не провели митний огляд  вказаного транспортного засобу.

Внаслідок таких протиправних дій митників та прикордонників автобус виїхав з України на територію Угорщини, де вже угорські правоохоронці виявили в ньому 12500 блоків сигарет та близько 1 т бурштину.

Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Довідка

ч. 2 ст.364 КК України - зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

27 квітня 2017р.

Теги: бургтин, сигарети, митники

Коментарі

Саша 29.04.2017 / 23:43:34
Причом тут губернатор якшо знавби губернатор і СБУ шо мутять певні Блатні та здурилиби в прямому смислі без договороності повним фулом наркота газує через закарпаття в АТО (СБУ ПРИПЕНІТЬ ВЕЛИКУ БИЙГАНЬ ДОСТА МОЛОДЬОЖ ТРАВИТИ СТОП)

Челядник 27.04.2017 / 18:42:48
Шось мовчить Гена Губернатор шо не в темі бив чи мовчить якраз за то шо в темі якраз був

Пересоляк Вова 27.04.2017 / 16:32:29
Шо типирка бабло треба назад вертати чи шо ??????

Дипломат 27.04.2017 / 14:19:01
Це вам не могольських дипломатів ловити для преси; тут працюють серйозні контрабандисти, які платять всім службам з нашого боку; на у з іншого - їм не завжди вдається домовитись про прийнятні суми.

Микола 27.04.2017 / 12:19:09
В ящику 50 блоків,отже 12500:50=250 ящиків! Щось прес-служба напевно переплутала,в Неоплані 250 ящиків і 1т.бурштину,людей тоді зовсім в автобусі не було...

НОВИНИ: Кримінал

15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 5
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 1
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
» Всі новини