Чотириденний семінар "Ефективне функціонування ОСББ" стартував в Ужгороді (ФОТО)

Чотириденний семінар «Ефективне функціонування ОСББ» почався напередодні в Ужгородській міській раді за навчальною програмою для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Ужгороді на 2017 рік.

Чотириденний семінар "Ефективне функціонування ОСББ" стартував в Ужгороді (ФОТО)

Основні доповідачі – досвідчені фахівці, постійні консультанти, науковці, розробники програмних продуктів, юристи, практикуючі голови ОСББ, які входять до львівської ГО "Центр досліджень місцевого самоврядування".

Начальник відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж, муніципальний координатор Проекту ЄС/ПРООН Марина Куберка зазначила, що в Ужгороді вже 310 ОСББ, більшість створені у 2016-му та впродовж перших місяців цього року. На жаль, близько 70% житлового фонду в Ужгороді, втім, як і в більшості інших міст України, потребують капітального ремонту. До міської ради уже надійшли запити, клопотання про оновлення в будинках, які загалом потребують близько 100 мільйонів гривень. Голови ОСББ стикаються з такими питання, що доводиться бути і юристом, й інженером, і сантехніком, і бухгалтером, і навіть психологом одночасно, тому навчання вкрай необхідне.

Представники ГО "Центр досліджень місцевого самоврядування" розповіли, що впродовж семінару будуть докладно розглянуті питання фінансового планування діяльності ОСББ, бухгалтерського обліку, юридичні аспекти, у тому числі судовий захист інтересів ОСББ, визначення технічного стану будинків і мереж, заходи термомодернізації, переваги і недоліки управління, організація асоціацій ОСББ та багато інших.

Кожен учасник за підсумками навчань отримає напрацьовані книги з практичними порадами, методичними рекомендаціями з досвіду інших міст та всі презентації, типові форми документів тощо на електронну адресу. 

Для тих ОСББ, які не змогли взяти участь у квітневому семінарі, аналогічний семінар буде проведено з 10 по 13 травня.

27 квітня 2017р.

Теги: семінар

НОВИНИ: Соціо

23:27
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Набожним Фото новина
22:31
/ 3
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 23
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
» Всі новини