Україна відновить постачання електроенергії в "ЛНР" після погашення боргу

Україна відновить постачання електроенергії на непідконтрольні території Луганської області, якщо борг погасять.

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик в ефірі 112 каналу у вівторок.

"Якщо платежі пройдуть, і борг буде погашений, то ми відновимо постачання електроенергії", - сказав Насалик.

Міністр підкреслив, що рішення про відключення ОРЛО від електропостачання - це не політичне рішення, а економічне.

"Всі підприємства, які були зареєстровані на неконтрольованій території Луганської області та були українські, були повністю націоналізовані. Оплата за останні два місяці в енергоринок склала нуль. Тому відключення - це не рішення Кабміну", - зазначив міністр.

Насалик зазначив, що Україна по перетоках передавала на непідконтрольну Києву територію Луганської області 4,5 млн кВт на добу, що не оплачувалися.

Глава Міненерговугілля наголосив, що в понеділок, 24 квітня, разом з головою Луганської військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом вирішували проблему електропостачання Михайлівки.

"Вчора о 11 годині вечора на неконтрольованій території були відключені лінії, які йдуть на територію Михайлівки, і ми цілу добу, починаючи з 6 ранку, з головою ОДА Гарбузом вирішували питання, щоб забезпечити жителів Луганської області електроенергією, і нам вдалося це зробити", - зазначив Насалик.

Що стосується енергопостачання Донецької області, то, за словами міністра, там боргові зобов'язання перед контрольованою територією в десятки разів менше, ніж між неконтрольованою і контрольованою територіями Луганській області, тому, і там є система перетікання.

Як повідомлялося, ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" з 25 квітня згідно з рішенням Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та ДП "Енергоринок" припиняє постачання електроенергії в неконтрольовану частину Луганської області, повідомив генеральний директор "ЛЕО" Володимир Грицай в ефірі "Луганського обласного телебачення" в неділю, 23 квітня.

26 квітня 2017р.

Теги: електроенергія, ЛНР, борг

Коментарі

Учасник (канків) 26.04.2017 / 18:37:58
В Одесі скасували розпорядження ...

Канків 26.04.2017 / 18:34:18
Не по темі ,а може і по темі ..
В Одесі суасували рощпорядження Саакашвілі про декомунізацію вулиць.
І тепер масово повертають комуно -совецько - московські назви вулицям ...отак то хлопці ...хтось дуже ряно шуає сепаратизм на Закарпатті ,а він тамтде і був завжди ...
На цю тему допис блогера Дениса Казанського про активність пятої колони на підконтрольних територіях донеччини ...
Шо тут сказати ...ловіть далі Семенченка з Парасюком ...
З таким толерастом при владі можем реально країну втратити ...
Вже ж плять зрозуміло всім шо толерастизм закінчується бідою .
Хрен його знає , може я шось не розумію ...

Дід Микола 26.04.2017 / 15:13:19
вот і я про то, виродки цілодобово розказують лохам, що там наші люди і вони дуже люблять Україну.

Учасник 26.04.2017 / 14:26:37
Україна попроситься до Данецка ????
І нашо ми їм , з нашими тарифами ..

Дід Микола 26.04.2017 / 13:16:58
Донецьк:
– Газ 0,8 грн/куб.м.
– Світло 0.30 грн/квт
– Вода 4 грн/куб.м.
Львів:
— Газ 6,87 грн/куб.м.
— Світло 0,75 грн/квт
— Вода 12 грн/куб.м.
P.S. тарифи станом на лютий 2017

НОВИНИ: Різне

11:41
Виразкова хвороба: сучасні методи лікування
11:22
Кіпр: сонячний острів, де відпочинок стає реальністю з турфірмою Turpoisk
19:48
Лазні Київ: де справжній жар і пара
09:59
У Львові затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія Фото новина
12:15
Правоохоронці розслідують обставини резонансного вбивства Андрія Парубія у Львові Фото новина
23:05
Держетнополітики визнала зв'язок УПЦ МП з Російською православною церквою
22:50
/ 1
Міністр закордонних справ Польщі запросив Бровді "Мадяра" до своєї країни, проігнорувавши санкції угорщини
19:59
/ 19
"Ваші кінцівки – по лікоть в українській крові": закарпатець Бровді "Мадяр" порадив орбану "запхати в дупу" його санкції Фото новина
18:35
В орбана підтвердили, що заборонили в'їзд етнічному угорцю Бровді "Мадяру" за удари по "Дружбі"
18:12
Жіночі піжами від Kasta: затишок і стиль для солодких снів
17:25
Як сонячні електростанції рятують готельний бізнес в Карпатах
17:13
Чи потрібні Україні міські ярмарки: плюси, мінуси, європейський досвід
10:27
Від сьогодні чоловікам до 23 років дозволили виїзд за кордон Фото новина
17:17
Як знайти роботу в агросфері?
17:07
Готуємо басейн до сезону: як правильно доглядати воду в каркасній чаші
22:50
Трамп пообіцяв "рішучі заходи" і "наслідки" для рф, якщо не буде мирної угоди за два тижні
23:03
сійярто обурився через заяву Зеленського щодо "Дружби"
22:38
Зеленський натякнув, що доля нафтопроводу "Дружба" залежить від угорського вето на вступ України в ЄС
16:37
/ 2
Трамп "дуже незадоволений" ракетним ударом росії по американському заводу в Мукачеві
08:29
Пластівці на сніданок для дитини: хороша чи погана ідея
08:43
Порівняння цін на YouTube-канали на популярних платформах
08:38
Тренди гель-лаків 2025: модні кольори та дизайни манікюру
18:12
/ 1
УПЦ МП закликають відхреститися від РПЦ: інакше – позов про припинення митрополії
08:44
/ 1
Трамп вимагав від орбана пояснень, чому той блокує євроінтеграцію України – Bloomberg
09:11
Європейські лідери поїдуть у США разом із Зеленським, щоб зміцнити його позиції – Politico
» Всі новини