На Іршавщині затримали двох чоловіків, які у Великодню неділю влаштували бійку зі стріляниною

У неділю, 16 квітня, ввечері в поліцію Іршави звернувся із заявою 34-річний житель села Кам’янське. Заявник повідомив про те, що в їх селі на вулиці стався конфлікт, що завершився бійкою та стріляниною.

Як розповів заявник, він перебував ввечері зі своїм товаришем на вулиці біля свого будинку, коли до них під’їхав автомобіль, з якого вийшли два з виду знайомі молоді чоловіки. Нічого не пояснюючи, вони розпочали бійку, а наостанок один із хуліганів ще й здійснив у їх бік близько шести пострілів з невідомої зброї. Після цього всі учасники конфлікту сіли в машину і втекли.

Одного з потерпілих доставили в лікарню, де з його голови медики вилучили металеву кульку.

Особи обох нападників поліція встановила, це жителі Кам’янського віком 33 і 29 років. Їх затримано в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України і поміщено в ізолятор тимчасового тримання. Мотиви своєї поведінки затримані наразі не пояснюють.

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України (Хуліганство, вчинене із застосуванням зброї). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років. Зброю, яку застосували підозрювані, розшукують. Мотиви скоєння даного злочину повинно встановити слідство, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

18 квітня 2017р.

Теги: бійка, стрілянина

Коментарі

Ніко 18.04.2017 / 23:28:09
Там у селі участкового невіділи, він боїться у село вказатися.

НОВИНИ: Кримінал

15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 1
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 1
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
» Всі новини