На Великоберезнянщині через вибоїну на дорозі зіткнулися Меrсеdеs і Pеugeоt

Учора обідньої пори на автодорозі в селі Мирча Великоберезнянського району сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобілів Меrсеdеs і Pеugeоt. Незначних травм зазнали 4 осіб, серед яких і один неповнолітній. За даним фактом поліція розпочала розслідування.

На Великоберезнянщині через вибоїну на дорозі зіткнулися Меrсеdеs і Pеugeоt

Учора, 14 квітня, в поліцію Великого Березного надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Львів-Самбір-Ужгород в селі Мирча сталася ДТП.

Як встановили правоохоронці, обідньої пори там зіткнулися автомобілі «Меrсеdеs», за кермом якого перебував 20-річний житель Великого Березного, і «Pеugeоt» під керуванням 37-річного жителя с.Мирчі. В останньому автомобілі перебував 13-річний син водія.

Водій «Меrсеdеs» пояснив, що об’їжджав вибоїну на дорозі, тому виїхав на зустрічну смугу руху, де не помітив вчасно зустрічний автомобілі. Внаслідок цього сталося зіткнення.

Внаслідок ДТП тілесних ушкоджень зазнали обидва водії, неповнолітній пасажир «Pеugeоt» і 21-річна пасажирка «Меrсеdеs». Усі вони перебувають на амбулаторному лікуванні.

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху). У водія «Меrсеdеs» взято кров на визначення стану алкогольного сп’яніння, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

15 квітня 2017р.

Теги: ДТП, Мирча, Березний

Коментарі

толя 15.04.2017 / 22:57:55
вони не іздять на легкових вних машини ям не чуствуют бо то джіпи симочкові шукалю требак хрест у груди забити

Юра 15.04.2017 / 19:22:28
Один день дорогу роблять, а дальше нема грошей . За таки дороги все керивництво на пенсию. Судитися з автодором.най вони за ремонт машин платять.

Мустанг 15.04.2017 / 18:05:44
Якби водій мерседеса їхав 90 км/г дотримувався правил дорожнього руху то уникнув би зіткнення! І на цій дорозі немає таких великих вибоїн щоб потрібно було виїжати на зустрічну смугу!
Дороги поганні це факт але водій повинен передбачувати ситуацію!

ужгородець 15.04.2017 / 17:47:45
подякуймо всі Закарпатці москалю за дороги тому що Львівянам на дороги дли2,2мільярда грн а Закарпатцям аж 70мвльйонів це цифри які озвучивРівіс на телеканалі тиса ,москалю вже давно пора на пенсію а не керувати краєм крім фестивалів боротьбою з Балогою він нічого неробить

До дебіла юрка 15.04.2017 / 15:59:05
Дороги державного значення фінансуються з державного бюджету

Копча 15.04.2017 / 15:39:43
Закономірний результат бездіяльності ментів котрі жодним чином не реагують на незадовільний стан доріг і як наслідок маємо аварію на щастя без непоправних наслідків.

Юра 15.04.2017 / 15:19:48
Подякуэмо Шукалю за нашi дороги

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

16:25
/ 10
В Ужгороді водій виїхав на тротуар і збив жінку Фото новинаВідео новина
14:17
На Закарпатті за тиждень кількість звернень з ГРВІ зменшилася ще на 2,8%
13:13
/ 1
ФОТОФАКТ. В Ужгороді чоловік помер на зупинці, а авто заїхало на тротуар навпроти "зебри", когось забирала "швидка"
12:52
У горах на Рахівщині врятували двох "туристів", що промокли і втратили надію Фото новина
12:28
У Золотарьові на Хустщині згоріла надвірна споруда з тонною сіна Фото новина
11:49
У Березові на Хустщині на пожежі в будинку загинув 71-річний чоловік
14:15
/ 1
У Тисі виявили ще одного потопельника Фото новинаВідео новина
22:02
/ 3
35-річний "турист" з Донеччини 3 дні блукав високогір'ям на Рахівщині, загубив у потічку взуття і обморозив ноги в снігу Фото новина
14:02
В Ужгороді на пожежі в квартирі травмувалися 3 людей (ОНОВЛЕНО) Фото новина
11:12
У Вільшанах на Хустщині згорів будинок
14:10
У Ляхівцях на Ужгородщині гасили пожежу в котельні, прибудованій до будинку Фото новина
11:24
На пожежі у Видричці на Рахівщині виявили тіло власника будинку Фото новина
12:56
У Довгому на Хустщині на пожежі будинку виявили тіло 80-річної власниці (ОНОВЛЕНО) Фото новина
17:48
На Закарпатті за тиждень кількість звернень з ГРВІ зменшилася ще на 12,6%
14:11
У Берегові горів будинок Фото новина
14:04
/ 1
У Білках на Хустщині горіла літня кухня-хлів Фото новина
11:46
На вихідні згоріли будинки у Кам'янському на Берегівщині та Білках на Хустщині
11:32
У Брустурах на Тячівщині згорів магазин
00:27
Зник прикордонник Мукачівського загону, серед версій розглядають і втечу за кордон
15:01
У Порошкові на Ужгородщині 20-річний водій "Фольксваґена" з Тур'я Поляни смертельно травмував 59-річного чоловіка Фото новина
14:24
ФОТОФАКТ. У Верхньому Бистрому на Хустщині вантажівка влетіла у шкільний двір
15:05
У горах на Рахівщині помер 56-річний турист зі Львова (ОНОВЛЕНО) Відео новина
13:44
В Ужгороді горів салон вантажівки IVECO, 68-річний водій отримав опіки 50% тіла (ОНОВЛЕНО) Фото новина
17:47
На пожежі в Солотвині на Тячівщині загинув чоловік (ОНОВЛЕНО) Фото новина
16:57
На Мукачівщині Toyota вилетіла у кювет і перекинулася на дах Фото новина
» Всі новини