Реклама B3

За перевищення терміну перебування в Україні угорець намагався відбутися на кордоні на Закарпатті хабарем у 500 грн

Учора ввечері прикордонниками Чопського загону вкотре було зафіксовано та припинено спробу дачі хабара.

За перевищення терміну перебування в Україні угорець намагався відбутися на кордоні на Закарпатті хабарем у 500 грн

Громадянин Угорщини, прямуючи на виїзд з України, для перевірки документів надав паспорт, у який попередньо вклав купюру номіналом 500 гривень. У такий спосіб чоловік намагався вирішити з прикордонниками питання про уникнення відповідальності за перевищення терміну перебування на території України. Охоронці кордону від такої пропозиції відмовились та притягнули правопорушника до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.203 КУпАП. 

З метою прийняття правового рішення, щодо можливих ознак злочину передбаченого ч.1 статтею 369 ККУ "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі", про  даний факт було повідомлено Ужгородський  відділ  ГУНП у Закарпатській області, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Чопського прикордонного загону.

06 квітня 2017р.

Теги: хабар, угорець, перебування

Реклама B4

Коментарі

правда 06.04.2017 / 18:48:44
правду кажеш треба було тисячку дати а 500 мало для них

патриот 06.04.2017 / 11:43:10
мало давав от йому и кара

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

15:29
/ 2
На Закарпатті викрили наркогрупу з семи учасників Фото новина
12:57
На Закарпатті 28-річного чоловіка судитимуть за спробу продати гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 1
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
» Всі новини