Із залученням спецпризначенців на Тячівщині затримували трійцю місцевих, що крали, грабували і вчинили розбій (ФОТО)

Вчора, 4 квітня, працівники Тячівського відділу спільно з оперативниками обласного управління Закарпатської поліції затримали групу злочинців, в яку входили троє мешканців Тячівського району – 18-ти та 23-річні жителі смт.Буштино, та 20-річний мешканець с.Руське Поле.

Із залученням спецпризначенців на Тячівщині затримували трійцю місцевих, що крали, грабували і вчинили розбій (ФОТО)

Троє товаришів здійснили серію злочинів на території району. На їхньому рахунку вже три крадіжки з будинків громадян (привласнили коштовну техніку, ювелірні вироби, грошові кошти), два угони транспортних засобів (в обох випадках це були мотоцикли) та останнім їхнім злочином став розбій, який вони вчинили декілька днів тому в смт.Буштино. Там двоє з них в капюшонах та з рукавицями на руках увірвалися в будинок потерпілого, зв’язали його та винесли з помешкання 80 тисяч гривень і 17 тисяч доларів. 

Для проведення спецоперації по затриманню групи злочинців залучалися спецпризначенці. Наразі за всіма фактами слідчі, за процесуальним керівництвом Тячівської районної прокуратури, проводять досудові розслідування, а оперативники перевіряють затриманих на причетність до вчинення інших злочинів на території міста та району. Всім злочинцям оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень та взято під варту. Готуються необхідні матеріали для направлення провадження до суду, який і прийматиме остаточне рішення по справі, повідомляють у відділ комунікації поліції Закарпатської області.

04 квітня 2017р.

Теги: спецпризначенці, затримання, грабіж, розбій

НОВИНИ: Кримінал

13:33
/ 1
Біля гуртожитків в Ужгороді двоє чоловіків напали та пограбували перехожого Фото новина
12:46
У Тячеві нетверезий чоловік викрав авто і одразу потрапив у руки поліції Фото новина
18:04
/ 7
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
/ 3
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
/ 1
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
» Всі новини