Ужгород "танцювально" долучився до Всеукраїнського флешмобу з безпеки дорожнього руху (ФОТО)

Танцювальний флешмоб заради безпеки дорожнього руху. Ужгородські школярі долучилися до Всеукраїнської акції, покликаної привернути увагу до проблеми грубих порушень ПДР.

Ужгород "танцювально" долучився до Всеукраїнського флешмобу з безпеки дорожнього руху (ФОТО)

Започаткувала флешмоб Національна поліція України, перший захід відбувся у Миколаївській області.

Лідія МАЦЕЦКА, ст. інспектор відділу Управління превентивної діяльності ГУ НП в Закарпатті

На жаль, на автошляхах України травмуються і гинуть люди. Тому Національна поліція України прийняла рішення провести Всеукраїнський флешмоб з передаванням естафети з області в область, аби залучити максимальну кількість громадян України до проблеми аварійності. Щоб показати, що навіть найменші діти вболівають за те, аби і вони, і дорослі не травмувалися на автошляхах. Адже наші діти – це наше майбутнє.

Такі заходи відбудуться у всіх областях країни та завершаться 21 квітня у Києві. Зрештою всі флешмоби об’єднають в один профілактичний фільм, який використовуватиметься для навчання школярів та покращення знань основ безпеки дорожнього руху.

Ернест ЗАВАДСЬКИЙ, речник Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева

Флешмоб – це такий захід, яким легко привернути увагу, оскільки одночасно залучається багато людей. І, зрозуміло, має кращий результат і ефект. Нам естафету передала Івано-Франківська поліція, зустрілися на межі областей, перейняли усю атрибутику та увесь механізм. 20 березня він розпочався у Миколаєві, а закінчиться у Києві. Опрацьовані усі матеріали і відеонапрацювання допоможуть краще навчати дітей у школі.

Активно до навчально-розважального заходу долучився і перший в Україні шкільний патруль, який запустили на базі Коритнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Олександра ЮДИК, шкільна патрульна

Ми хочемо показати, які ми є справжні. Ми за ці два місяці дуже здружилися, стали однією командою, можна сказати сім’єю, хочемо показати, чому нас навчили патрульні. Це тільки танець, але маємо ще і знання. Наш танець регулювальників, правила дорожнього руху будемо показувати. Як поліцейські на дорогах показують напрямки руху машин.

Із тематичною програмою виступили вихованці танцювальної корпорації друзів із «ПАДІЮНу», а також юні регулювальники руху із ужгородської восьмої школи.

Крістіна ЧОБАЛЬ, учениця ужгородської ЗОШ №8

Блискавичний номер, де направимо увагу людей, жителів Ужгорода до безпеки руху, аби вони стежили за тим, як поводять себе на дорогах. Команда ужгородської восьмої школи «БМВ»: бажаємо майбутнім водіям бути максимально ввічливими! Безпечних мандрівок вам!

Підписавши тематичну дорожню карту України та передавши шеврон закарпатської поліції, естафету флешмобу учасники передали поліцейським Львівщини.

30 березня 2017р.

Теги: флкшмоб, безпека, рух

НОВИНИ: Соціо

09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 8
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
» Всі новини