Отруєння дітей на Хустщині: при дослідженні взірців зі шкільного харчоблоку в Нижньому Селищі патогенної флори не виявлено

Станом на 27 березня при бактеріологічному дослідженні біоматеріалу від 13 хворих, що знаходилися на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Хустської райлікарні, виявлено збудник дизентерії (Shigella sonnei) у 8 учнів.

Отруєння дітей на Хустщині: при дослідженні взірців зі шкільного харчоблоку в Нижньому Селищі патогенної флори не виявлено

У 5 дітей – результати досліджень негативні і вони виписані додому. 

Також виявлено збудник дизентерії у двох контактних осіб – учнів 1-А та 4-А класів. В подальшому ці діти будуть госпіталізовані для санації. Бактеріологічні обстеження контактних осіб тривають.

Станом на 27.03.2017р. при бактеріологічному дослідженні відібраних на шкільному харчоблоці с.Н.Селище взірців та проб навколишнього середовища та персоналу не виявлено росту патогенної флори (шигела, сальмонела). 

Епідеміологічне розстеження та комплекс санітарно - гігієнічних та протиепідемічних заходів триває, повідомляють в обласному управлінні охорони здоров'я.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у середу й четвер, 22-23 березня, у Хустську районну лікарню було доставлено 13 школярів та вагітна вчителька із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня села Нижнє Селище Хустського району. Хворі потрапили на лікування з блювотою, підвищеною температурою та розладами кишківника. Згодом у кількох дітей попередньо було підтверджено дизентерію.

 
27 березня 2017р.

Теги: отруєння, взірці, дослідження

FacebookTwitterdel.icio.us

Коментарі

Місцевий 2017-03-28 / 08:47:02
Зря ви на Маскаля напали, все-таки збудник виявили у 8 діточок. Якщо його не виявили в персонала їдальні, то це не значить що його там не було. За все відповідає керівник школи, а школу тут у нас перетворили в прохідний двір. Чому мовчить про це начальник РАЙВно, він Губальці звертав увагу на це. І волейбол би треба звідти переносити, некажучи вже про різні французькі ЧІГМИ-БІГМИ. Да і продукти харчування в школу завозяться Губалем з своїх грязних розхвалених цехів. Що діти не його хліб споживають. Сам сидить на вівчарнику і заражає жінку вдома різними мікробами, а та йде в школу. Перевірте вівчарник і ви там купу зарази знайдете.

Нишпорка 2017-03-27 / 23:11:21
Як це не має відношення вода до В.Губаля?! Дуже навіть має... :-)Як власне, і погана погода та повені :-)

Москаль Г.Г. 2017-03-27 / 22:45:58
Так, можливо, але вода до директора школи і особисто В.Губаля відношення не має. То я налажав через свою ненависть до Балоги, пов'язану політичним замовленням від Медведчука.

Нишпорка 2017-03-27 / 22:33:19
Навколишнє середовище і персонал школи - чисті. Цікаво, а яка ситуація з продуктами харчування та водою? Про це поки нічого не говориться... Чекаємо розгортання подій далі. Щось мені підказує що це ще не закінчення історії.

Москаль Г.Г. 2017-03-27 / 21:00:00
Відповідно, хочу вибачитися перед своїм попередником на посаді голови Закарпатської ОДА Василем Губалем, на якого безпідставно наїхав під цю ситуацію.
Вибач, Василю, я чмо, а не мачо.

Москаль Г.Г. 2017-03-27 / 20:10:24
Я вкотре доказав, що я балабол, баба базарна,****юк і за базар не відповідаю.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:28
ВІДЕОФАКТ. В Ужгороді масштабне загоряння сухостою в районі об'їзної
12:01
У Квасах на Рахівщині від коптильні загорілася ще й дровітня
11:53
У Мукачеві на приватному подвір'ї загорілося виробництво окопних свічок
18:00
Минулого тижня кількість звернень закарпатців до медзакладів з приводу ГРВІ зросла на 36,4%
16:13
На Рахівщині 8 годин шукали 3-х "ухилянтів" з Кіровоградщини, що 2 доби блукали горами в напрямку Румунії
14:30
Після того, як попереджене сусідами подружжя мукачівців вийшло з палаючого будинку, його дах прогорів і завалився
11:37
У Ключарках на Мукачівщині під час пожежі в будинку рятувальники допомогли 85-річній жінці
11:19
У Завидові Мукачівської громади через ДТП загорівся ВАЗ-2109, травмовано власника
11:09
У Мукачеві через зростання кількості випадків ГРВІ тимчасово призупиняється навчання в школах
18:26
У Великому Березному загорівся вагон електрички Ужгород-Сянки
18:25
В Ужгороді в авто виявили тіло чоловіка
16:31
У Великому Березному горів "притулений" до сусідського будинок з сіном на горищі
21:15
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині водійка перекинула своє авто в кювет
14:34
Між Кам'янським і Сільцем на Берегівщині Chevrolet загорівся після зіткнення зі Škoda Octavia
11:07
/ 3
У Біласовиці на Мукачівщині кіт зранку нявчанням "повідомив" господиню про пожежу на обійсті
15:14
У Буштині мікроавтобус смертельно переїхав жінку, тіло з-під коліс діставали рятувальники
11:24
У Кольчині на Мукачівщині з палаючого будинку врятували 72-річного чоловіка
20:54
/ 1
На Тячівщині 75-річну жінку оштрафують на кілька тисяч за спалювання сухостою
15:13
У Мукачеві вночі згорів автомобіль Renault Kangoo
14:48
В Ужгороді горіла квартира
14:17
В Імстичові на Хустщині горіла котельня в підвалі житлового будинку
17:40
У Оноку Виноградівської громади пильна і дієва сусідка повідомила про пожежу рятувальників і господаря, що спав
16:53
У Рахові через димар і власницю, яка забула телефон пожежних, ледь не згорів дотла 2-поверховий будинок
11:17
На Закарпатті протягом доби пожежні гасили будинки на Рахівщині та Берегівщині, дачу і котельню на Мукачівщині
16:15
/ 1
Почалося: Із 15 пожеж, що сталися за добу на Закарпатті, 9 – це підпали сухостою
» Всі новини