У підсумку голосування, жоден з кандидатів на посаду голови не набрав достатньої кількості голосів.
Друге питання – внесення змін до Засад використання АСДС – збори суддів з порядку денного виключили.
Допоки у суді не оберуть очільника, виконувати обов’язки голови суду буде Георгій Гошовський, інформує прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області.
Раніше, у четвер, 9 березня 2017 року, відбулися збори суддів Апеляційного суду Закарпатської області, на яких, відповідно до порядку денного, шляхом відкритого голосування більшістю голосів суддів, присутніх на зборах, було обрано секретаря судової палати з розгляду цивільних справ – Ганну Фазикош.
Ціцаку 2017-03-26 / 18:45:15
Про вонячий паскудний рот в точку
Екс-суддя падлюченко 2017-03-26 / 18:00:36
Ванька-встанька не простий хлопець. Буде бігати по коридорах доки не позбирать усі сплетіння. За це його в суді дуже люблять і слідуючи збори його тріумф,яко Трампа. Наперед вітаю достойників.
ціцак 2017-03-26 / 09:28:54
Щи мало - мало та й Ванька Стан став би головов. Інтересно, а чого ніко не видить його "халупку" на пувгектара, доньку-помощника у суді, і вічно воняючий рот?
НАБУшник 2017-03-25 / 14:05:01
Кажуть що і Гошовський пролетів як фанера з 6 голосами. Цікаво звідки взяв 1.5 млн. на будинок, а ще 3 квартири, дача, дві чи три машини і багато чого. Все зароблено непосильним трудом?
*** ****** 2017-03-25 / 13:51:35
А фазекошка то вижу безкінечний кандидат. Ми ся видит що она всю колотнечу і і чинит, ніяк не виходить у неї.
Дідови 2017-03-25 / 10:47:21
gobi baci 2017-03-25 / 10:04:23
vsi voni zlodiji konceni i xabarniki
Дід Микола 2017-03-25 / 09:52:58
90% суддів і прокурорів є бандитами і злодіями і їх всіх необхідно тупо звільнити к чортовій матері.
Покаяний 2017-03-25 / 08:23:19
А гнобитель православних наполеончик картавий Стан щось ухопив?
Простий челядник 2017-03-25 / 08:16:48
Жоден з кандидатів не набрав достатньої кількості голосів! Цінна інформація дуже. Що це за пресс-центр такий? Що соромно назвати кандидатів? А де дівся захватчик рекреаційного лісу під ужгородом падлюченко, видно тоже серед горе кандидатів на голову?