На Закарпатті запрацювавав рибоохоронний патруль

У 2017 році Державне агентство рибного господарства України, впроваджуючи державні реформи у рибогосподарській галузі, запустило діяльність рибоохоронного патруля в Закарпатській області.

На Закарпатті запрацювавав рибоохоронний патруль

Управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області (Закарпатський рибоохоронний патруль) є органом із якісно новими стандартами і підходами роботи, основним завданням якого є реалізація повноважень Держрибагентства України у сфері рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства на території області. 

За результатами відкритих конкурсів у січні-березні відібрано на посади 9 державних інспекторів відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль», які пройшли навчання на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) та приступили до моніторингу та патрулювання водних об’єктів області. Патрульні для проведення рибоохоронних рейдів будуть оснащені сучасною технікою та паливно-мастильними матеріалами.

Очікується, що вже найближчим часом ефективність реформи в регіоні буде доведена. Працівники Закарпатського рибоохороноого патруля готові виявляти порушення законодавства на водоймах, відкриті до діалогу з рибалками і  громадськістю. Наразі вживаються заходи щодо  організації спільних з правоохоронними органами рейдів, посилення боротьби з браконьєрством та забезпечення належного контролю за дотриманням законодавства про охорону водних біоресурсів, повідомили Закарпаття онлайн в Управлінні Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області.

З метою оперативного повідомлення Закарпатського рибоохороноого патруля про порушення законодавства у зазначеній галузі просимо звертатися за номерами телефонів 066 3750740 та 098 5856164.

 
22 березня 2017р.

Теги: патруль, рибоохорона

Коментарі

олег 17.02.2019 / 20:41:53
Ні один наданий номер телефону не вітповідае

Щука 28.11.2017 / 21:10:41
Нещодавно кривські цигани вбили рибу під кривським мостом.кажут вибрали тону риби.Робіт шось із цим.Літом під велятином мерени вибили,беспредел вобше а після того риба не плодиться і не росте.Є люди які не зочут робити а наживаються на рибі.Я би їм тюрму пожизнінно дав за 20 року шо вони б'ют її уже.Оби на зимувальній ямі(пенсійка) небуло рибаку вони би вже там давно всьо убили бо там риба з усьої Тиси можна сказати

Кіса 09.09.2017 / 13:06:50
Шановна рибохорона на р.боржаві зимовальна яма не від шлюза і у верх по течіі а в низ до варіева де у зимку тоннами ловлять підуста

іван 01.04.2017 / 21:27:45
хай приїдуть в Хуст тут є роботи всім 9-ти інспекторам.нерест чи ні весь берег тиси занятий і з інших районів навіть приїздять(ниже ресторана Тиса навпротив Криви)

Василь 23.03.2017 / 21:59:17
Пишу коментар для тих хто ніразу не ловив бракньєрів, а пишуть що має робити та кого ловити рибохорона, а самі під час нересту ловлять червонокнижну рибу та виправдовують самі себе що то не ми погані а ті, що ловлять рибу електровудицями. Я простий рибалка з Міжгірщини,багато разів ловив з товаришами браконьєрів в тому числі і електриків. Ходили в рейди з рибохороною про їхню важку роботу знаю не з кометарів в інтернеті, а з власного досвіду.

до укр 22.03.2017 / 21:18:47
Ти вобще в рибалці ноль нашо такое писати, коли шкоду приносять не ті рибаки шо сидять з удочками(спінінгами), а тоті шо глушать током і взривпакетами, даже сітями рибу не виімаеш,раньше її лиш так і ловили і риби було повно

Рибак 22.03.2017 / 19:38:18
Во всей Европе ловят между мостами.
На один гачёк.
Пусть рыбнадзор сначала разберётся куда вода делась и риба а потом с рыбаков начнёт.

Рибак 22.03.2017 / 19:35:17
Ловил и буду ловить

Fish 22.03.2017 / 19:34:32
Нема такої заборони на сьогоднішній день. І не таку вже шкоду вони наносять. Краще в Сторожницю сіткарів ганяти.

укр 22.03.2017 / 16:13:17
можуть рибоохоронці зразу показати свою роботу в центрі Ужгорода, де між двома мостами (транспортним і пішохідним) сидять постійно рибаки, а я думаю, що в цих місцях рибу ловити заборонено.

НОВИНИ: Соціо

20:14
/ 2
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
18:39
Головою Рахівського районного суду обрано Марію Марусяк Фото новина
18:37
Крафтові бренди Закарпаття представили на найбільшій туристичній виставці світу Фото новина
16:31
На Закарпатті зустріли прах керівника ОУН Андрія Мельника і його дружини Фото новина
16:22
У понеділок в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Іваном Чавою Фото новина
15:57
У Мукачеві п’яний водій вантажівки спричинив ДТП Фото новина
11:03
/ 1
"Дуту" справу проти закарпатської журналістки Олени Мудрої закрили
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Михайлом Тіщенком Фото новина
09:18
На Закарпатті раптово помер молодий військовослужбовець Нацгвардії Фото новина
18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Іваном Кирʼяновим Фото новина
10:09
/ 1
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
15:50
В Ужгороді поліцейські оперативно розшукали зниклого хлопчика Фото новина
14:20
/ 1
На Закарпатті висадили новий «Ліс пам’яті» на честь загиблих захисників Фото новина
13:15
У Мукачеві створили авторський аромат, присвячений місту Фото новина
12:12
На Берегівщині попрощаються із захисником Кирилом Карчевським Фото новина
11:10
В Ужгороді патрульні виявили водія, який керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
09:00
На Закарпатті відзначили Міжнародний день музеїв Фото новина
18:06
Закарпатські рятувальники розшукали у горах туриста із Миколаєва Фото новина
17:06
/ 1
На Закарпатті попрощалися з 37-річним старшим матросом Максимом Раком Фото новина
15:45
У Мукачеві попрощаються з Олександром Карольї, який загинув ще в червні 2024-го Фото новина
15:13
/ 2
Глава греко-католиків Закарпаття звершив божественну літургію в оновленій церкві архістратига Михаїла в Щасливому на Мукачівщині Фото новина
14:56
Схему з фіктивним шлюбом викрили прикордонники Чопського загону Фото новина
» Всі новини